Angelina Jolie laiko visus namų kampus: tikina puikiai sutarianti su atžalomis

Angelina Jolie su vaikais / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-29 09:00
Didžiulė Jolie ir Pittų šeima naujuosius mokslo metus sutiko skirtingose pasaulio pusėse. Angelina Jolie (44) palydėjo vyresnėlį Maddoxą (18) į Pietų Korėją ir grįžo į Santa Moniką rūpintis likusiu penketu.

Aktorė pati atlydėjo sūnų į Seulą: vaikinas studijuos biochemiją viename seniausių Pietų Korėjos universitetų – „Yonsei“. Atsisveikinimas buvo emocingas: Jolie ypač prisirišusi prie vyriausiosios atžalos, jis pirmasis iš vaikų atsirado jos gyvenime ir visomis prasmėmis kainavo nemažai. Įvaikinimas strigo: Maddoxas gimė Kambodžoje, o šalis kaip tik buvo pristabdžiusi šį procesą dėl įstatymų pažeidimų ir prekybos vaikais; nesklandumų turėjo ir Jolie tarpininkas agentas – apkaltintas pinigų plovimu bei sukčiavimu. Bet viskas baigėsi gerai ir 2002 metais aktorė tapo mama.

Angelina Jolie su savo vaikais/Vida Press nuotr.
Angelina Jolie su savo vaikais/Vida Press nuotr.

Šį kelią ji pradėjo dar su buvusiu sutuoktiniu Billy Bobu Thorntonu (64). Tačiau kūdikį galiausiai gavo viena, o 2006-aisiais Maddoxą įsūnijo jau Bradas Pittas (55). Tėvo ir sūnaus santykiai vaikui augant nebuvo paprasti – kalbėta, kad abu varžėsi dėl įtakos namuose, o po skyrybų Pitto net nepakvietė į šešioliktąjį vaikino gimtadienį. Bet mamai Maddoxas visada buvo pagalbos ranka, o jaunesniems broliams ir seserims – autoritetas. Kai kurie šaltiniai teigia, kad tėvas ir sūnus galiausiai susitaikė ir dabar Pittas didžiuojasi savo studentu.

Šiaip ar taip, ir Angelinai, ir jaunesniems vaikams teks priprasti verstis be sūnaus ir brolio – Seulą ir Los Andželą skiria 10 valandų skrydžio. Nenuostabu, kad Jolie sunku išvykus Maddoxui. „Taip, verkiau. Atsisveikindamas Maddoxas mane tvirtai apkabino. Pajutau, kad atėjo laikas, kai vaikas ima rūpintis tavimi ir jaudinasi, ar tau viskas gerai“, – sakė ji žurnalui „OK!“.

Ilgesį slopina kasdieniai reikalai: Jolie filmuojasi „Marvel“ veiksmo dramoje „The Eternals“, prodiusuoja. Penkios atžalos stengiasi ją palaikyti. Praėjusią savaitę Jolie ir trejetas vyresnėlių – Paxas (15), Zahara (14) ir Shiloh (13) – praleido dieną drauge. Visi svečiavosi realybės šou vedėjo Jeffo Probsto ir jo žmonos Lisos Ann Russell namuose, paskui pietavo restorane „Fig & Olive“ ir net Shiloh, nuotraukose ne taip dažnai besišypsanti, smaginosi su broliu, seserimi ir mama. Atrodo, neseniai pasklidusios prielaidos, esą motina su dukra nesutaria ir Shiloh ketina persikelti į tėvo namus, viso labo tėra gandai.

Naujausi straipsniai