Angelina Jolie ir Bradas Pittas pritaria dukros norui būti berniuku

Bradas Pittas su savo vaikais ir mama Jane. Viduryje – dukra Shiloh su broliais Maddoxas (dešinėje) ir Paxas (kairėje) / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-10 19:00
Aštuonmetė Holivudo aktorių Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukra Shiloh nori būti berniuku ir prašo, kad ją vadintų Johnu. Mergaitės tėvai tam neprieštarauja, bet Shiloh močiutė, Brado Pitto mama, skambina pavojaus varpais.

Kaip rašo intouchweekly.com, Angelinos ir Brado gerbėjai jau seniai pastebėjo, kad jų dukra, nepaisant jos švelnių, mergaitiškų veido bruožų ir šviesių plaukų, mieliau renkasi berniukiško stiliaus drabužius ir trumpą šukuoseną. Kai kurie gerbėjai net apkaltino tėvus, kad tai jie taip rengia ir kerpa vaiką, bet aktoriai atremia visus puolimus teigdami, kad tai yra pačios Shiloh pasirinkimas, kuriam jie gali tik pritarti.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Dar 2008 m. Bradas, dalyvaudamas Oprah Winfrey pokalbių laidoje, prisipažino, kad jų mažoji Shiloh prašo ją vadinti Johnu.

O Angelina, duodama interviu „Vanity Fair“ žurnalui, papasakojo, kad dukra jau nuo trejų metų elgiasi kaip berniukas: „Ji nori būti berniuku, todėl mums teko jai nukirpti plaukus. Shiloh patinka berniukiški drabužiai. Ji mano, kad yra tokia pati, kaip jos broliai.“

Žiniasklaida nepraleido pro akis filmo „Nepalūžęs“ („Unbroken“) premjeros, kurioje dalyvavo ir Angelinos bei Brado dukra Shiloh. Mergaitė raudonu kilimu žengė pasipuošusi vyrišku kostiumu ir ryšėdama kaklaraištį.

Britų laikraštis „The Telegraph“ nusprendė ištirti vaikų lyties tapatybės klausimą ir išsiaiškinti, kaip turėtų elgtis tėvai, kai jų atžala nesijaučia priklausanti tam tikrai lyčiai.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Psichologė Linda Blair mano, kad nereikia pulti į paniką, jeigu vaikas dėvi kostiumą vietoj suknelės ar atvirkščiai. Tai dar nereiškia, kad sūnus ar dukra yra transeksualas: „Tai normalu. Tokiu būdu vaikai tenori būti panašūs į savo vyresnius brolius ar seseris.“

Taip pat skaitykite: Panašiausi garsenybių antrininkai

Toks Shiloh elgesys gąsdina Brado mamą Jane, kuri mano, kad toks rengimosi stilius yra nenormalus. Shiloh močiutė nuolat dovanoja jai sukneles ir kitus „mergaitiškus“ daiktus, taip ne juokais liūdindama Angeliną ir Bradą, kurie nesiruošia ko nors daryti prieš mergaitės valią.

Priminsime, kad Bradas Pittas ir Angelina Jolie augina 6 vaikus. Aštuonmetė Shiloh (biologinė jų dukra) turi du vyresnius brolius (įvaikintus) – 13-metį Maddoxą ir 11-metį Paxą. Taip pat vyresnę, 10-ties metų sesę Zaharą (taip pat įvaikinta). 2008 m. liepos mėnesį Angelina Jolie ir Bradas Pittas susilaukė dvynių: berniuko Knoxo Leono ir mergaitės Vivienne Marcheline.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai