Angelina Jolie ir Bradas Pittas: naujas mūšis

Angelina Jolie ir Bradas Pittas nesutaria dėl vaikų globos / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-08 19:23
Kai jau atrodė, kad dvejus metus trukęs Angelinos JOLIE (43) ir Brado PITTO (54) skyrybų procesas pagaliau baigtas, vėl iškilo mažųjų Jolie-Pittų klausimas.

Išties jie nebe tokie maži: Maddoxui rugpjūtį sukaks septyniolika, Paxui eina penkiolikti, Zaharai trylika, Shiloh gegužės pabaigoje atšventė dvyliktąjį gimtadienį, dvyniams Knoxui ir Vivienne liepą sukanka dešimt.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Shiloh, Knoxas ir Vivienne – Brado ir Angelinos biologiniai vaikai, įvaikiai Maddoxas, Paxas ir Zahara irgi yra Jollie-Pittai, taigi – abiejų atžalos. Vaikų pasaulis susvyravo, kai garsieji mama ir tėtis 2016 metais nusprendė nebegyventi kartu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Negali sakyti, kad pora nedarė nieko norėdama apsaugoti atžalas, – bendru sutarimu procesas buvo paslėptas nuo spaudos akių. Tačiau neseniai pasklido žinia, kad kare dėl vaikų – naujas mūšis. Po trejų metų pertraukos Angelina nusprendė grįžti į filmavimo aikštelę. „Piktadarės istorijos“ tęsinys bus sukamas Londone, ir aktorė ketino kartu pasiimti vaikus. Tačiau tam kategoriškai pasipriešino jų tėtis, vasarą dirbsiantis Los Andžele ir norintis reguliariai bendrauti su atžalomis.

Teismo sprendimu Pittui leista be kliūčių bendrauti su vaikais mobiliuoju telefonu – tai reiškia, jog gali jiems skambinti bet kuriuo metu ir tiesiai jų numeriais, be Angelinos tarpininkavimo.

Anksčiau, kai Bradas skambindavo Jolie, ši arba neatsiliepdavo, arba sakydavo, kad vaikai negali kalbėti. O tai – jau kliūtis bendrauti. Juolab tokia kliūtis būtų atskirti vaikus nuo tėčio daugiau kaip dešimties valandų skrydžiu.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Prisimenate, kaip Halle Berry, tada – prancūzų aktoriaus Olivier Martinezo žmona, norėjo išsivežti į Europą dukrą Nahlą, o mergaitės tėtis – buvęs aktorės partneris Gabrielis Aubry – uždraudė jai tai padaryti? Su amerikiečių šeimos teisės sistema juokauti neverta – net jei esi garsi ir turtinga.

Jeigu tikėtume šeimos advokato Davido Glasso komentarais, Angelina rizikuoja prarasti pirminę atžalų globą (teismo sprendimu kol kas būtent su ja vaikai gyvena ir praleidžia daugiausia laiko), jei nepasistengs pagerinti jų santykių su tėvu.

Žiniasklaida cituoja teismo dokumentus, kuriuose rašoma, kad be galo svarbu, jog kiekvieno iš šešeto vaikų ryšys su tėčiu ir mama išliktų normalus ir stiprus. Ir kad Jolie privalo leisti Pittui bendrauti su jais ir tuos ryšius palaikyti. Advokato teigimu, tai labai retas atvejis, kai teismas kišasi į poros santykius taip tiesmukai, paprastai tokių priemonių imamasi po skrupulingo tyrimo ir kai gresia rizika vaikams pernelyg atitolti nuo vieno iš gimdytojų.

Paxas, Zahara, Shiloh, Knoxas ir Vivienne gavo susitikimų su tėčiu grafiką. Tik Maddoxas gali pats apsispręsti, su kuriuo iš tėvų ir kiek laiko nori praleisti. Jei gandai, jog Maddoxo konfliktas su Pittu buvo viena iš Brado ir Jolie skyrybų priežasčių, yra tiesa, gali būti, kad jis nepasirinks tėčio.

Angelina savo ruožtu pasipiktino informacijos nutekėjimu – jos atstovai pareiškė, kad informacija parinkta tendencingai, toks žingsnis apgailėtinas ir kenkia vaikų interesams.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Naujausi straipsniai