Angelina Jolie ir Bradas Pittas: manevrai, padedantys išgyventi skyrybų metu

Angelina Jolie - "Mon Guerlain" kvepalų reklamoje / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-10 16:26
Holivudo aktorė Angelina Jolie neseniai buvo pastebėta viešumoje – ji apsilankė Los Andžele rengiamoje mugėje „Renaissance Pleasure Faire“, skirtoje Renesanso epochai.

Aktorė joje įdomybių dairėsi su 10 metų dukra Shiloh ir 8 metų sūnumi Knoxu.

Jos pasirodymas viešumoje – visada reikšmingas įvykis, tačiau šį kartą kaip niekada daugeliui norėjosi aktorę pamatyti, kai žurnale „GQ“ buvo išspausdintas atviras jos vyro aktoriaus Brado Pitto interviu.

Mačiusieji aktorę teigė, kad ji buvo puikiai nusiteikusi – kaip ir jos vaikai. Šie mugėje išsirinko įdomių daiktelių, pavyzdžiui, Shiloh sudomino medinis strypas su gyvate.

Leidinio „Hollywood Life” žurnalistams Angelina Jolie tarė, kad vyro, su kuriuo skiriasi, mintys jai priminė tą Bradą, kurį ji kažkada įsimylėjo.

Savo interviu žurnalui „GQ“ Bradas Pittas apie žmoną atsiliepė daugiau nei pakiliai. Jis teigė, kad idėjos vaikų globą prisiteisti tik sau atsisakė. Apgailestavo dėl skyrybų, išgyvena dėl to, kad tai didelis smūgis jų šešiems vaikams – juk jų šeima per vieną akimirką sugriuvo.

„Todėl turime su Angelina veikti itin atsargiai ir delikačiai, – teigė aktorius. – Noriu vaikams būti žymiai geresniu tėvu. Vaikai labai jautrūs, jiems reikia palaikymo, reikia žmogaus, kuris paaiškintų įvairius dalykus, jiems svarbu būti išgirstiems. Gaila, kad pasinėręs į darbą, jų negirdėdavau“.

Dar viena naujiena iš besiskiriančios garsenybių poros stovyklos yra ta, kad Angelina Jolie nusipirko namą tame pačiame rajone, kur gyvena ir Bradas Pittas, – Los Andželo priemiestyje. Tam, kad buvusiam vyrui ir vaikams būtų patogiau matytis. Jų namus skiria trys kilometrai.

Vila yra viena brangiausių tame rajone, tačiau aktorei svarbiau už pinigus vaikų komfortas ir ramybė.

Naujame name yra šeši miegamieji, dešimt vonios kambarių, treniruočių salė, baseinas, biblioteka.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai