Angelina Jolie dukros gimtadienį minėjo ypatingai: abi aplankė ir Etiopijos prezidentę

Angelina Jolie su dukra Zahara/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-11 20:17
Angelina Jolie apsilankė vietoje, kuri jai yra itin artima – mat aktorės dukra Zahara gimė būtent šioje Afrikos valstybėje. 44-erių aktorė į Etiopiją su 4 savo vaikais (Shiloh, Zahara, Knox ir Vivienne) vyko sutikti Naujųjų metų.

Vizito metu aktorė su dukra aplankė ir pirmąja šalies prezidentę moterį – Sahle-Work Zwede. Tai buvo speciali išankstinė staigmena Zaharai gimtadienio proga – mat jai sausio 8-ąją suėjo 15 metų. Susitikimo metu moterys aptarė šalies švietimo, higienos ir sveikatos apsaugos problemas bei dosnius aktorės bandymus padėti tuberkuliozės kamuojamiems Etiopijos gyventojams. Valstybėje trūksta elementariausių higienos produktų – pavyzdžiui, dėl priemonių stokos merginos net neina į mokyklas, kai joms prasideda menstruacijų ciklas.

Angelina Jolie šventėje su dukromis Shiloh ir Zahara / „Scanpix“ nuotr.
Angelina Jolie šventėje su dukromis Shiloh ir Zahara / „Scanpix“ nuotr.

Angelina Jolie remia daugybę iniciatyvų Etiopijoje, jau daugiau nei dešimtmetį veikia „Zahara Program“, kuri buvo pavadinta dukros Zaharos vardu. Jolie-Pitt fondas su partneriais bei Etiopijos Sveikatos apsaugos ministerija 2009-aisiais pradėjo kurti specialius vaistus nuo neįprastos tuberkuliozės rūšies, kurios neįmanoma išgydyti standartiniais vaistais.

Angelina Jolie su vaikais/„Scanpix“ nuotr.
Angelina Jolie su vaikais/„Scanpix“ nuotr.

Spalio mėnesį Angelina Jolie paatviravo apie savo vaikus ir jų nenorą filmuotis naujajame filme „Maleficent: Mistress of Evil“. Ji teigė, jog viso jos auginamos atžalos atsisakė filmuotis juostoje, mat jos turi kitokių ambicijų gyvenime.

„Nei vienas iš mano vaikų nenori būti aktoriumi. Jie nori teikti humanitarinę pagalbą, arba kurti verslus, bet ne vaidinti filmuose“, – teigė garsioji aktorė.

Angelina Jolie/Vida Press nuotr.
Angelina Jolie/Vida Press nuotr.

Angelinos dukra Zahara jau žino, kaip veikia verslo pasaulis – rugsėjį vykusios filmo premjeros metu ji pristatė savo ir juvelyro Roberto Procopo kurtą juvelyrikos kolekciją. Visas gautas pelnas bus paaukotas Los Andželo organizacijai, kuri rūpinasi skurstančiomis moterimis ir vaikais. 

Vyriausias Jolie vaikas, Maddox, šiuo metu studijuoja biochemiją Pietų Korėjoje, o 2017-aisiais Angelina su dukra Shiloh Namibijoje įkūrė specialią gyvūnų prieglaudą, kuri rūpinasi brakonierių sužeistais drambliais ir raganosiais.

Naujausi straipsniai