Angelina Jolie dėl Brado Pitto ketina kraustytis į kitą kontinentą

Angelina Jolie / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-17 13:37
Holivudo aktorė Angelina Jolie (42) nusprendė baigti savo karjerą kine ir pradėti naują gyvenimą.

Jis turėtų prasidėti Londone – aktorė ketina kraustytis į šį miestą iš Los Andželo.

Nors iki šiol jos ir vyro aktoriaus Brado Pitto santykiuose nepadėtas taškas – jie iki šiol nėra oficialiai išsiskyrę, kartu negyvena maždaug pusantrų metų, moteris pasirengusi priimti kategorišką sprendimą – keičia ne tik miestą, bet ir kontinentą. Londone ji ketina nerti į politiką.

Ten ji planuoja dirbti Didžiosios Britanijos vyriausybėje, užimti pabėgėlių konsultantės pareigas.

Neseniai teismas pratęsė laikino garsiosios poros susitarimo terminą – vaikai gali reguliariai matytis su tėvu, tačiau gyvena su motina.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pasak Angelinos Jolie artimųjų, ji nenori su buvusiu mylimuoju gyventi viename mieste ir periodiškai su juo matytis. Negana to, aktorė nepatenkinta, kad Bradas Pittas atnaujino ryšius su buvusia žmona Jeniffer Aniston, supažindino su ja vaikus. Po šio įvykio Angelina Jolie su atžalomis išvyko į Jordaniją, o tai labai nepatiko Bradui Pittui.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Panašu, kad jos sprendimas iš Los Andželo keltis į Londoną vyrui taps nauju smūgiu, tad poros laukia nauja nesutarimų banga.

Žmonės.lt primena, kad neoficialiai išsiskyrusi Angelinos Jolie ir Brado Pitto pora augina šešis vaikus – sūnų Maddoxą (16), Paxą (14), dukras be Shiloh ir Zaharą (13) ir Shiloh (11) bei dvynukus Vivienne bei Knox (9).

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai