Angelina Jolie apie namus paliekantį sūnų: „Didžiuojuosi juo“

Angelina Jolie su savo vaikais/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorė Angelina Jolie (43) šiuo metu išgyvena vieną gražiausių ir jautriausių gyvenimo laikotarpių. Vyriausias sūnus Maddoxas rudenį paliks jaukų namų lizdelį ir išvyks studijuoti į koledžą.

„Ne kaip kitaip, o didžiuojuosi juo“, – apie sūnaus žengimą į kitą gyvenimo etapą sako A. Jolie.

Moteris leidiniui „People“ prisipažįsta, kad pagalvojusi apie tai, kiek sūnus gali pasiekti, jai iš džiaugsmo kūnu perbėga šiurpuliukai.

Kur studijuos Maddoxas Jolie-Pittas, Angelina neišduoda. Praėjusiais metais juos daug kartų buvo galima pamatyti minant Pietų Korėjos universitetų duris, bet iki šiol nėra patvirtinta, ar ten tikrai galėtų mokytis vyriausiasis Angelinos sūnus.

Penkis vaikus drauge su buvusiu vyru Bradu Pittu auginanti moteris apie motinystės džiaugsmus yra atviravusi ir BBC. 

Angelina Jolie su savo vaikais/Vida Press nuotr.

„Mums patinka skaityti vaikams ištraukas iš laikraščio „New York Times“ ir žiūrėti „National Geographic“, – sako Jolie, „tačiau kaip mamai, man visada atrodė, kad trūksta vienos, globalios žinių laidos ar programos vaikams, kurią kas savaitę galėtų žiūrėti visa šeima kartu. Tikiuosi, kad tai tiktų bei patikrų ne tik mūsų, bet ir viso pasaulio šeimoms“.

Angelina Jolie su vaikais / „Scanpix“ nuotr.

Skyrybų dramą išgyvenusiems Bradui Pittui ir Angelinai Jolie praėjusių metų gruodį pagaliau pavyko užkasti karo kirvį. Anot užsienio naujienų portalų, buvę mylimieji teisme turėjo kovoti dėl šešių savo atžalų globos.

Teismas dėl vaikų globos turėjo vykti gruodžio 4-ąją, tačiau jo nebeprireikė.

„Buvo priimtas susitarimas. Jis sudarytas remiantis vaikų priežiūros vertintojo rekomendacijomis. Siekiant apsaugoti vaikų interesus, išsamesnės detalės yra konfidencialios,“ – kalbėjo Samantha Bley DeJean, Angelinos Jolie advokatė.

Angelina Jolie su vaikais iškeliavo į Kambodžą (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau