Angelina Jolie Afrikoje atliko kilnią misiją

Angelinos Jolie vizito į Nairobį akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-22 10:11
Holivudo aktorė Angelina Jolie (42) su visais šešiais savo vaikais – Maddoxu (15), Paxu (13), Zahara (12), Shiloh (11) ir dvyniais Vivienne ir  Knoxu (8) šiuo metu išvykusi į Keniją. Birželio 20 d. buvo minima Pasaulinė pabėgėlių diena. Kenijoje ta proga buvo surengtas ne vienas renginys.

Kenijos sostinėje Nairobyje aktorė apsilankė renginyje, skirtame seksualinio smurto karinių konfliktų metu prevencijai.

Aktorė pasakė emocingą kalbą.

„Griaunanti seksualinės prievartos jėga dar bjauresnė, kai ją taiko žmonės su uniformomis – tie, kurie davė priesaiką ginti kitus! Tad tie, kurie dėvi karinę uniformą, turi prisiimti atsakomybę, reikia keisti situaciją iš vidaus – tie žmonės kaip tik turi rodyti pagarbos vertą pavyzdį“, – kalbėjo Jungtinių Tautų geros valios ambasadorė.

Prieš tai Angelina Jolie susitiko su 20 seksualinį smurtą patyrusių merginų, apgyvendintų specialiame centre. Tai pabėgėlės iš Kongo, Pietų Sudano, Somalio, Ruandos, Burundžio. Iš viso Kenija priglaudusi apie 491 tūkstantį pabėgėlių. Aktorė patikino, kad Jungtinių Tautų organizacija padarys viską, ką gali, kad taikūs žmonės galėtų atsigauti fiziškai ir psichologiškai.

Angelina Jolie 2012 m. tapo Jungtinių Tautų organizacijos specialiąja pasiuntine pabėgėlių klausimu. Dabar į Nairobį ji skrido tam, kad atkreiptų pasaulio dėmesį į pabėgėlių problemą. Ji aktyviai dalyvauja seksualinio smurto prevencijos fondo (Preventing Sexual Violence Initiative (PSVI) veikloje – aktorė padėjo jį ir įkurti.

Kol Jungtinių Tautų pasiuntinė atlikinėjo kilnią misiją, jos gerbėjai atkreipė dėmesį, kad ji atrodo gaiviau – 9 mėnesiai skyrybų su vyru aktoriumi Bradu Pittu moteriai grožio tikrai nebuvo pridėję. Buvo atkreiptas dėmesys ir į tai, kad vyrui pastaroji Tėvo diena, kuri kitose šalyes švenčiama trečią birželio sekmadienį, buvo pati blogiausia: dieną prieš tai jis trumpai pasimatė su keliais vaikais, o sekmadienį šeimyna išskrido į Afriką.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai