Andželika Petrikytė tuoksis šią vasarą Palangoje, o medų kopinės Argentinoje

Andželika Petrikytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Simona Liaudanskytė
Publikuota: 2013-04-26 10:55
Atlikėja Andželika Petrikytė (41), pernai prabilusi apie šiltus jausmus vokiečiui Michaeliui, su kuriuo susipažino pajūrio viešbutyje-restorane „Birutės uostas“, šiemet ruošiasi svarbiam gyvenimo įvykiui. Portalui Žmonės.lt žavioji dainininkė atskleidė, kad ji su mylimuoju tuoksis dar šią vasarą Lietuvos pajūryje.

„Nesiruošiame slapstytis. Lietuvoje turime daug draugų, kuriuose norime pakviesti, o mūsų restorane galima jų nemažai sutalpinti“, – portalui Žmonės.lt pasakojo A.Petrikytė. Atlikėja prisipažino, kad tai bus didelės lietuviškos vestuvės, į kurias planuojama sukviesti nuo 150 iki 200 žmonių.  Moteris juokėsi, kad turi labai daug draugų, todėl tenka planuoti ne menką pasisėdėjimą tik su artimaisiais, o visą puotą.

Mariaus Žičiaus/„Žmonės“  nuotr.
Mariaus Žičiaus/„Žmonės“ nuotr.

Andželika teigė, kad nesikreipė į jokius vestuvių planuotojus ir pati ėmėsi darbo. Birutės Petrikytės dukra juokavo, kad jos puotoje netrūks muzikos, o kitaip ir negalėtų būti: ji pati atlikėja, jos mama taip pat, o ir bičiuliai kone visi susiję su muzika. Moteris savo muzikiniu pasirodymu ketina nudžiuginti susirinkusius svečius, tačiau dueto su būsimu vyru neteks išvysti, mat, anot Andželikos, jis nėra geras dainininkas.

„Sukneles jau žiūrinėjuosi. Žinau, kad bus jūros spalvos, nes esu iš pajūrio. Be to, tekėsiu antrą kartą, todėl netinka vėl baltą suknią vilktis ir dar rūtų vainikėlį segtis“, – portalui Žmonės.lt juokavo A.Petrikytė.

Geri poros bičiuliai pasirūpino, kad medaus kopinėjimas būsimiems sutuoktiniams būtų įsimintinas ir jau dabar užsakė kelionę į Argentiną, į kurią Andželika su Michaeliu išvyks iš karto po vestuvių.

Mariaus Žičiaus/„Žmonės“  nuotr.
Mariaus Žičiaus/„Žmonės“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai