Andrius Vaicenavičius pristato naują muzikinį klipą: „Daina jau išpopuliarėjo Oksforde“

Andrius Vaicenavičius / M. Endriuškos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-08 11:37
Lietuvos klausytojams puikiai pažįstamas Andrius Vaicenavičius pristatė naują kūrinį ir muzikinį klipą, jau iškovojusį gerbėjų simpatijas Jungtinėje Karalystėje.

Grupės „Kūjeliai“ narys Andrius Vaicenavičius populiarėja ne tik Lietuvoje, bet ir Oksforde - čia jis prisistato slapyvardžiu Andy Vaic. „Aš nuolat muzikuoju ir kuriu muziką. Visuomet norėjau lipti ant vis didesnių scenų, todėl pradėti muzikinę solo karjerą Anglijoje buvo natūralus žingsnis“, - sako Oksfordo universiteto informatikos doktorantas.

Andy Vaic pristato muzikinio klipo ir dainos „Why Why Why“ premjerą. Jis pasakoja, kad ši daina gimė po sunkių išgyvenimų bei išgyventos depresijos. „Aš pradėjau sveikti, kai pradėjau priimti savo abejones ir neteisti savęs už jas. Ši daina yra apie tai, kad mes galime šokti, džiaugtis ir gyventi net jei dėl daugelio dalykų nesame tikri“, – pasakoja Andrius. Jis džiaugiasi, kad ši daina jau susilaukė pasisekimo Oksforde ir skamba universiteto vakarėliuose bei diskotekose.

Šio klipo režisierius Adas Burkšaitis pasakoja: „Man pasirodė įdomu, kad dainos melodija ir ritmas optimistiškas, dinamiškas, tačiau tekstas klausia, kodėl pasaulyje tiek daug skausmo? Todėl ir muzikiniu klipu pasirinkome kalbėti apie problemas, sunkias situacijas ne per dramatiškus įvykius, o per kasdieniškus įvykius ir šokį.”

Andrius greitai plečia klausytojų auditoriją tiek Lietuvoje, tiek Anglijoje. Žiemos pradžioje, gruodžio 3, pristatys savo solo mini-albumą „Earth“ ir surengs koncertą viename didžiausių Oksfordo muzikinių klubų, the Bullingdon.

Žmonės.lt

Temos:

Muzika

Naujausi straipsniai