Andrius Tapinas patvirtino gandus apie skyrybas su žmona: „Antros pusės neturiu“

Rasa Tapinienė ir Andrius Tapinas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Žurnalistas, internetinės televizijos kanalo „Laisvės TV“ įsteigėjas Andrius Tapinas patvirtino – kalbos apie jo skyrybas su žmona Rasa Tapiniene nėra iš piršto laužtos.

Kalbos apie garsios poros skyrybas pasklido metų pradžioje, kuomet žurnalistas socialiniame tinkle „Facebook“ pasikeitė santykių statusą į „vienišas“.

Iki šiol pora oficialiai kalbų apie galimas skyrybas patvirtinusi nebuvo, tačiau neseniai vienoje internetinėje grupėje A. Tapinas prisipažino, kad jau kurį laiką yra vienišas.

„Sveikos, žavios damos ir puikūs ponai, kaip sako mano draugas Jogaila Morkūnas (tas, kur žiauriai sukūdo po skyrybų, į žmogų nepanašus). Aš esu Andrius Tapinas, įkeliu savo nuotrauką, kad negalvotumėt, jog kažkoks apsimetėlis. Geri žmonės parodė šį kanalą, tad sveikinuosi ir sakau, kad nepykstu ir jaučiuosi gerai ir pakylėtai, kad mano asmeniui skiriate tiek dėmesio. Yra ir naudos, nes ne visada prisimenu vietas, kur esu buvęs, o čia va – viskas kaip ant delno, sudokumentuota. Bet galvoju, kad viskas yra pernelyg sudėtinga. Reikia fotkinti, tos nuotraukos iš nugaros dažnai būna neryškios, arba vakar Birštono spa atvažiavot ilsėtis, o vėl stresas, reikia stebėti, po to aprašyti, tai koks čia jums poilsis, dar darosi neaišku, kuri mano dama yra blondinė ar brunetė.

Aš jums čia viską pasakysiu tiesiai, kad taip, jau kurį laiką esu vienas, ne, antros pusės neturiu (jeigu ką turit pasiūlyt – tai PM), taip, tas raudonas sportinis Lotusas yra mano ir aiški vidurio amžiaus krizės išraiška, ne, ketvirtadienį Piano Man Outside nebuvau įkaušęs, išgėriau tik vieną Spritzą, bet buvo labai ilgas „Laikykitės ten“ filmavimas, tai galėjo taip pasirodyt, ne, ne visos blondinės, kurios nori su manim nusifotografuoti klubuose, yra mano moterys ir būna, kad aš mieste pietauju su kolegėmis“, – grupėje šalia įrašo apie savo ir Rasos skyrybas komentavo žurnalistas. 

Andrius Tapinas ir Rasa Tapinienė (21 nuotr.)
+15
Skaitykite daugiau