Andrius Šedžius už 10 tūkst. eurų parduoda savo lėktuvą: „Žmona neleidžia skraidyti“

Andrius Šedžius / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-22 09:37
Andrius Šedžius nusprendė atsisveikinti su nuosavu lėktuvu „Sonerai 2“. Dvejus metus jį turėjęs verslininkas sakė, juo skraidęs itin mažai.

Viename skelbimų portale savo lėktuvą A.Šedžius parduoda už 10 tūkst. eurų (kaina be PVM).

Kaip Žmonės.lt sakė A.Šedžius, sekmadienį sulaukęs šeimos pagausėjimo, nors lėktuvą turėjo dvejus metus, juo skraidė nedaug, o ir žmona Monika šiam vyro pomėgiui nepritarė. 

„Žmona neleidžia skraidyti, tai ką man dabar daryti. Bijo, kad gali nelikti to, kas už pieną vaikui mokės, – juokaudamas kalbėjo A.Šedžius. – Turėjau jį dvejus metus. Skraidyti laiko nebuvo, o kai atsirasdavo minutė, žmona neleisdavo. Tenka parduoti.“ 

TAIP PAT SKAITYKITE: Monikai ir Andriui Šedžiams gimė sūnus

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

A.Šedžius pasakojo, kad neužtenka nusipirkti lėktuvą, jį reikia ir prižiūrėti. O lėktuvo priežiūra – nepigiai atsieinantis malonumas.

„Lėktuvą paduodu nebrangiai, už 10 tūkst. eurų. Jis iš tų ultralengvų lėktuvų, o ir nėra pats naujausias. Pirkau jį ne naują. O priežiūra kainuoja brangiai. Žinoma, priklauso nuo to, pagal ką vertinsi. Vienas turi nusipirkęs „Boeing“ už 2 mln. eurų ir jam išlaikymas kainuoja 100 tūkst. eurų per metus. Kitas turi nusipirkęs už 10 tūkst. eurų, jam kainuoja 1000 eurų. Kam daug, kam mažai“, – Žmonės.lt pasakojo A.Šedžius.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

Atsisveikinti su lėktuvu A.Šedžiui nesunku. 

„Aš neprisirišu prie daiktų. Aš prisirišu prie žmonių, bet ne prie daiktų“, – sakė jis.

Skelbimų portale rašoma, kad už 10 tūkst. eurų be PVM parduodamas lėktuvas yra su visais reikiamais dokumentais, skraidęs vos 52 valandas. Tai – 1982 metų  dvivietis modelis, sveriantis tik 185 kilogramus. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Monika Šedžiuvienė išsklaidė abejones: taip, fotosesijoje kartu tikrai pozavo Andrius Šedžius​

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai