Andrius Šedžius pakeitė gyvenimo būdą ir stebina išvaizdos pokyčiais: į sporto klubą – 5.30 val. ryto

Andrius Šedžius / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-19 12:14
Nepastebėti neseniai sūnaus sulaukusio Andriaus Šedžiaus išvaizdos pokyčių, matyt, neįmanoma. Sulieknėjęs, sutvirtėjęs, išgražėjęs... Sako, pastangų kainuoja: kasryt A.Šedžius keliasi 5 valandą ryto ir eina sportuoti, be to, ir mitybos racioną gerokai patobulino. Žmonės.lt A.Šedžius atskleidė savo išvaizdos pokyčių priežastis.

Prieš mėnesį pagausėjo A.Šedžiaus šeima: jo žmona Monika Šedžiuvienė pagimdė sūnų. Likus savaitei iki gimdymo Šedžių šeimyna įsiamžino fotosesijoje, atspindinčioje jųdviejų laukimą.

Tada ir prasidėjo... Kai M.Šedžiuvienė pasidalijo nuotrauka, kurioje – ji ir palinkęs, veido nerodantis, pusnuogis vyriškis, gerbėjai sudvejojo, ar tikrai drauge su Monika pozuoja A.Šedžius. Juk toks pasikeitęs – sulieknėjęs, raumeningas...

Tada M.Šedžiuvienė pasidalijo dar viena fotografija, kurioje A.Šedžiaus veidas matyti – ten tikrai jis, ir tikrai taip išgražėjęs.

Žmonės.lt A.Šedžius sakė, kad internautų abejonės jį labai nustebino. „Man Monika sakė, kad žmonės puolė diskutuoti. Galvojo, kad ne aš nuotraukoje. Manyčiau, taip galvojančiam žmogui jau visai turi būti kažkas negerai... Paskutinę savaitę moteris nėščia, o aš ką – samdau kažką, leidžiu ją bučiuoti, liesti pilvą, save pakeisti? Gal tada reikėtų vaikeliui ir tėvą pakeisti, kažką samdyti, jei jau tokia žmonių logika?“ – svarstė.

Valdo Aglinsko/ VAphotography nuotr.
Valdo Aglinsko/ VAphotography nuotr.

Prisiminęs, kaip pozavo fotosesijoje, A.Šedžius pasakojo: „Manęs ilgai nekankino. Iškart pasakiau, kad nelabai noriu, nelabai turiu laiko. Taigi užtrukome gal 20 minučių – mane tik keliuose kadruose nufotografavo, o toliau jau vien Moniką. Fotografuotis sutikau su viena sąlyga – kad mano nuotraukos neatsiras viešojoje erdvėje. Vėliau Monika šiaip ne taip įkalbėjo vieną nuotrauką publikuoti – sakė, čia matos tik ranka, veido nėra... Leidau. O paskui jau gavosi, kaip gavosi.“

Tai vis dėlto, kaip jam pavyko šitaip išgražėti?„Pokyčiai gyvenime prasideda, kai sutinki tinkamą žmogų. Susipažinau su labai geru treneriu, kuris yra ne tik kūno tobulinimo sporto salėje žinovas, bet ir mitybos specialistas. Jis man surašė, ką valgyti, sustatė ir treniruočių planą. Štai ir rezultatas“, – šypsosi.

Ir leidžiasi į detales: „Sportuoti einu ryte, nes tik tada turiu laiko. Jau 7:30 valandą turiu būti darbe, taigi kasryt keliuosi 5 valandą ir po pusvalandžio jau pradedu treniruotę. Jei kas nors galvoja, kad nenoriu miego, tai tikrai noriu, tiesiog nėra kitos galimybės...“

Bet motyvuoja treneris. „Labai gerai, kad turiu tokį valingą trenerį. Jis juk taip pat keliasi ryte, laukia manęs, kol ateisiu. Vienas taip sportuoti, matyt, neprisiverstum, draugų irgi nerastum – greit persigalvotų. O prieš trenerį neateiti būtų nepatogu – visa paslaptis ta, kad negaliu jo pavesti. Net Monika jau juokiasi – sako, ir vėl einu pas Ramūną „kavos gerti“, – šypsosi.

Šitaip A.Šedžius sportuoja beveik kasdien, bet, aišku, pasitaiko ir išimčių: „Kartais, žinoma, būna kokia komandiruotė, ar šiaip darbo grafikas pasikeičia. Tokiu atveju treniruotę arba praleidžiu, arba stengiuosi pasportuoti vakare.“

Vyras pastebi, kad taip plušant ne tik išvaizda dailėja, bet ir savijauta gerėja. „Fizinis krūvis man reikalingas ne tik tam, kad pagražėtų figūra. Jis smarkiai mažina emocinį krūvį. Kai užplūsta daug problemų, rūpesčių, nueini pasportuoti, ir grįžti kaip visai naujas žmogus“, – džiaugiasi.

Valdo Aglinsko/ VAphotography nuotr.
Valdo Aglinsko/ VAphotography nuotr.

Žinoma, greta sporto – ir sveikesnė mityba. „Viskas labai paprasta. Žinote, kaip sakoma? Suvalgyk saldžiai ir spjauk. Tai tokios tos mano taisyklės: nevalgyti saldžiai ir riebiai. Bet treneris leidžia kartą per savaitę ją laužyti – sekmadieniais galiu valgyti, ką noriu“, – šypsosi A.Šedžius.

O tada nustebina: „Visi klausia, kiek svorio numečiau. Galvoja, kad labai sulieknėjau. Bet įdomiausia, kad svorio išvis nenumečiau! Aš priaugau porą kilogramų!“

Žmonės.lt