Andrius Šedžius paatviravo apie žmonos Monikos įnorius jos nėštumo metu

Beatričė Skabickienė ir Andrius Šedžius / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-29 22:47
Penktą mėnesį besilaukianti Monika Šedžiuvienė ketvirtadienio vakarą, kol jos vyras verslininkas Andžius Šedžius laiką leido Kauno „Senamiesčio klube“, nusprendė skirti sau ir pasižvalgyti po vieno iš laikinosios sostinės prekybos centrų parduotuves.

„Monika labai mėgsta šokti, bet dabar ji nusprendė vengti judesiui pašvęstos šventės“, – Žmonės.lt paaiškino A. Šedžius. 

Jis su šypsena sakė, kad mylima gyvenimo moteris jaučiasi gerai, nors ją kartais dar papykina. A.Šedžius, kalbėdamas apie kūdikio laukimą, patikino esą Monika – neįnoringa nėščioji. 

„Ji dažniausiai vėlai vakare užsimano skrudintų bulvyčių ir nurodo, kur jų būtinai turėčiau nupirkti“, – pasakojo A.Šedžius. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Iki nėštumo Šedžiai užsukdavo pasimokyti valso, tango ar kitų ritmiškų judesių į vieną iš Šiaulių šokių mokyklų. A.Šedžius sakė, kad supažindinti Moniką su pagrindiniais žingsneliais jis imdavosi ir pats. 

„Paskutinį kartą šokome tikrai ne per vestuves! Žmona labai plastiška. Jai patinka šokti“, – sakė A.Šedžius. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Besilaukianti Monika Šedžiuvienė parduoda suknelę, vilkėtą per Liepos Norkevičienės vestuves

Jis į Kauną atvyko aplankyti savo šokių mokytojos, Kauno „Senamiesčio klubo“ vadovės Beatričės Skabickienės, sukvietusios savo draugus, kolegas ir mokinius į šventę, skirtą paminėti 32 metų sukaktį nuo to momento, kai ji pravėrė šokių mokyklos duris.

Šokių projekte „Kviečiu šokti“ dalyvavęs A.Šedžius susirinkusiems sakė nepažįstąs kito, labiau šokį mėgstančio žmogaus, nei vakaro kaltininkė. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Kai pradėjau pas ją treniruotis, paklausiau, kiek man kainuos šokių pamokos. Beatričė tik numojo ranka ir ištarė – „nieko“. Ji ne tik mokė mane šokti, bet tai darė tyliai ir ramiai. Be jokios reklamos“, – dėkingas savąją trenerę apkabinęs sakė A. Šedžius. 

Tituluota šokėja, kelis sezonus atstovavusi pasaulyje ir Europoje aukso bei sidabro medalius itin dažnai pelnantį Vokietijos sportinių šokių kolektyvą TC „Allround Berlin“ B.Skabickienė yra viena aktyviausių kauniečių. Ji dalyvauja įvairiuose projektuose, moko šokti, organizuoja „Senamiesčio klubo“ veiklą, yra „Šokančio senamiesčio“ idėjos bendraautorė. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Su Beatriče pasirodymus rengiame šešerius metus. Kai Kauno senamiestyje, ant duobėto grindinio ištiesėme raudoną kilimą ir ėmėme rengti pasirodymus, senojoje miesto dalyje dar nieko nevyko – kavinės neturėjo netgi lauko terasų“, – pasakojo šokėjas Saulius Skambinas. 

Už nuopelnus šokiui ir įvairias iniciatyvas B.Skabickienei šventėje įteiktas Irinos My My specialiai jai sukurtas medalis.

Daugiau renginio akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai