Andrius Rimiškis moterims dalijo bučinius ir komplimentus

Andriaus Rimiškio koncertas / Miglės Narbutaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-09 16:51
Penktadienio vakarą Andrius Rimiškis koncertuodamas Vilniuje „Casino Tornado“ baro scenoje buvo ypatingai jausmingas – dailiosios lyties gerbėjoms negailėjo ne tik komplimentų, jausmingų melodijų, bet ir bučinių.

„Jūs esate žavios, gražios ir vienintelės tokios. Labai linkiu kiekvienai gauti gražių žodžių, gražių jausmų. Linkiu jaustis mylimoms ir laimingoms. Ir, be abejo, daug gėlių, – linkėjo A. Rimiškis. – O vyrai, nesnauskit, palepinkit savo moteris, merginas ir mergaites gėlėmis.“

Susirinkusi moteriška publika atsidėkojo dainininkui plojimais, šypsenomis ir kartu dainavo. Drąsesnės bandė koncertą įamžinti.

Pasidomėjus moterų, ar joms patinka atlikėjo dėmesys, atsakymas buvo vienas.

„Kiekvienai moteriai patinka, kai rodomas dėmesys. Bet jo neturi būti daug, ne bet kada ir ne iš bet ko“, – sakė į koncertą atėjusios dvi draugės.

Nepamiršta tą vakarą liko ir atlikėjo žmona Vaida. Jai Andrius jau pirmomis koncerto minutėmis siuntė nuoširdžią padėką.

„Nors žmona už kelių šimtų kilometrų, Vaidai turiu ir noriu už daug ką padėkoti. Be jos nebūčiau, kas esu dabar “, – sakė dainininkas.

Miglės Narbutaitės nuotr.
Miglės Narbutaitės nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai