Andrius Pojavis Europos dieną švęs Visagine

Andrius Pojavis / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-07 13:56
2013 metais Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovavęs Andrius Pojavis gegužės 9-ąją lankysis Visagine, kur dalyvaus tradiciniame, Europos dienai skirtame akustinės muzikos festivalyje „EuroWind“.

Kad Andrius šiltas ir paprastas žmogus, įsitikino „EuroWind“ festivalio organizatoriai.„Kai kalbame apie Europos Sąjungos galimybes ir europines vertybes, pirmiausiai, norisi tarti žodį „atvirumas“. Tereikėjo kreipti į atlikėją „be tarpininkų“ ir „nesužvaigždėjęs“ Andrius mielai sutiko iš Didžiosios Britanijos atvykti į Lietuvą, į festivalį Visagine“, – sakė renginio organizatorė, Visagino „Europe Direct“ informacijos centro vadovė Indrė Gruodienė-Sipavičienė.

Simboliška, kad Andrius dainuos lietuviškoje scenoje sekančią dieną po 2014 m. „Eurovizijos“ antrojo pusfinalio Kopenhagoje, kuriame pasirodys ir Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė.

Kokios nuotaikos ir kokie prisiminimai, po dalyvavimo 2013 m. „Eurovizijoje“, lydės Andrių Pojavį? Galėsite jo paklausti tiesiogiai – Visagine.

Kartu su Andriumi festivalyje dalyvaus Marija Trapkevič ir Gregorijus Biakisevas (Visaginas),  grupės – „Elle G“ (Vilnius), „Naka“ (Baltarusija), „Sepa&Asorti”(Visaginas) ir „Timohi“ (Vilnius).

Festivalis vyks Visagino kultūros centro „Bangos“ salėje (Parko g. 16, Visaginas). Festivalio pradžia 18.00. Renginys nemokamas.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai