Šou Londone besiruošiantis Andrius Mamontovas savo norais stebina koncertų organizatorius

Andrius Mamontovas / A.Solomino nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-27 08:50
Daugiau nei per 30 metų scenoje dainininkas Andrius Mamontovas nebuvo atšaukęs nė vieno koncerto, nes gerbia savo klausytojus ir todėl visada siekia aukščiausios kokybės. Kodėl tai daryti verta, nesunku bus įsitikinti jau gegužės 6 d. Londone.

„Koncertui Londone ruošiamės labai atsakingai. Kaip ir kiekvieną kartą lipdami į sceną. Todėl ir partnerius renkuosi tuos, kurie nenuvils nei manęs, nei klausytojo“, – sakė Andrius Mamontovas, dėl neplanuotų aplinkybių turėjęs nukelti savo gastroles Didžiojoje Britanijoje sausio mėnesį. Pasirinkus naują koncerto organizatorių, pasirodymui gegužę kliūčių nebeliko.

Pasak garsiausių Lietuvos atlikėjų gastroles didžiuosiuose JAV miestuose daugybę metų kuruojančio kompanijos „Pure Star Productions“ vadovo Dariaus Žukausko, užtikrinti maksimalią koncerto kokybę reikalingos ne tik konkrečios techninės, vadybos žinios, itin svarbus ir nepriekaištingas „raiderio“ išpildymas.

„Andrius Mamontovas visada pageidauja šviežių vaisių, pelėsinio sūrio, mažų pomidorų, geros kavos ir „M&M's“ saldainių, tačiau šie turi būti tik trijų – geltonos, žalios ir raudonos – spalvų, supiltų į atskirus dubenėlius. Po koncerto tiesiai iš Covent Garden’e esančios Jamie Oliverio picerijos Andriui ir jo komandai bus pristatyta mėgstama pica“, – apie dalį muzikantų pageidavimų užsimena Darius Žukauskas.

Koncerto organizatoriai taip pat prasitarė apie dar vieną neeilinio Andriaus Mamontovo vizito Londone detalę. Dainininkas yra pakviestas apsilankyti garsiajame „Globe“ teatre, kuriame 2012-aisiais vaidino Hamletą. Teatro personalas pasikvietė atlikėją į svečius puodelio kavos.

„Lietuvių atlikėjai neturi tokių įnorių kaip pasaulinio lygio žvaigždės. Didžiausias jų prašymas – nepriekaištingos koncerto kokybės užtikrinimas, visa kita yra tiesiog elementari pagarba svečiams, atvykstantiems pasidalinti savo muzika, – sakė Darius Žukauskas. – Esu organizavęs ne vieną Andriaus pasirodymą Amerikoje, po kurių žmonės klausia, kada bus naujas jo koncertas. Neabejoju, kad Londono lietuviai jo pasiilgę ne mažiau.“

Gegužės 5 d. Londono „Indigo O2“ klube vyksiantis Andriaus Mamontovo koncertas „Degančios akys“ yra vienas paskutinių jo pasirodymų šį pavasarį. Mintinai žinomas atlikėjo dainas ir naujus kūrinius bus galima išgirsti jau tik vasarą Lietuvos pajūryje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama