Andrius Mamontovas paskaitęs apie muštynes Džordanos koncerte Londone atšaukė savo pasirodymus

Andrius Mamontovas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-30 09:07
Naujo albumo pristatymo koncertus vieną po kito rengiantis dainininkas Andrius Mamontovas pranešė liūdną žinią gerbėjams Jungtinėje Karalystėje: atlikėjas nusprendė atšaukti savo pasirodymus svečioje šalyje. 2016-ųjų pradžioje Anglijoje turėjo skambėti trys A.Mamontovo koncertai.

Apie sprendimą atšaukti koncertus Jungtinėje Karalystėje A.Mamontovas pranešė savo „Facebook“ paskyroje.

Dainininkas tikina, kad pasirodymus atšaukia paskaitęs atsiliepimus apie neseniai čia nuskambėjusį Džordanos Butkutės šou. 

Savo „Facebook“ paskyroje A.Mamontovas rašė: 

Norisi, kad būtų užtikrintas visų saugumas ir kad netinkamai besielgiantys asmenys netrukdytų atėjusiems klausytis muzikos.

„Turbūt nuliūdinsiu savo gerbėjus Jungtinėje Karalystėje, bet perskaitęs atsiliepimus apie Džordanos Butkutės koncertą Londone, nusprendžiau atšaukti mano 2016-ųjų pradžioje suplanuotus pasirodymus Anglijoje.

Norisi, kad būtų užtikrintas visų apsilankiusiųjų saugumas ir kad netinkamai besielgiantys asmenys netrukdytų atėjusiems klausytis muzikos.

Nors mano koncertuose didelių nesusipratimų nebūna (didžioji mano auditorijos dalis – kultūringi ir aplinkinius gerbiantys žmonės), tačiau buvo planuojama groti tame pačiame Londono klube, kur pasirodė ir visų mylima Džordana. Kai tik bus surasta nauja koncerto vieta ir aptartos sąlygos, paskelbsiu datas savo FB profiliuose.

Organizatoriai ir bilietų pardavėjai pažadėjo grąžinti pinigus visiems, jau įsigijusiems bilietus. Atsiprašau už nepatogumus.“

Jungtinėje Karalystėje A.Mamontovas planavo koncertuoti kovo pabaigoje, ketino aplankyti tris miestus: Londoną, Leedsą ir Peterborough'ą.

Dž.Butkutės koncerte – merginų muštynės

A.Mamontovo minėtas Dž.Butkutės koncertas Londone vyko penktadienį, pasirodymas Anglijoje buvo įtrauktas į dainininkės koncertinį turą „Aš Karalienė“. 

Norėčiau paprašyti daugiau pagarbos vienas kitam.

Didžiulio lietuvių susidomėjimo sulaukęs koncertas nepraėjo sklandžiai: po renginio čia dalyvavę dainininkės gerbėjai skundėsi publikos gretose siautėjusių neblaivių merginų elgesiu. 

Kaip rašo Tiesa.com, renginiui prasidėjus, prie scenos šokti ir mėgautis kultinėmis dainomis buvo sudėtinga. Kelios įsiaudrinusios neblaivios merginos aršiai vieną kitą stumdė. Koncertą vainikavo trijų merginų porų muštynės, kurias turėjo skirti renginio apsauginiai. Buvo iškviesta policija.

Koncertą stebėjęs Vytautas Puodžius „Tiesos“ portale pasidalino įžvalgomis (kalba netaisyta):

Mielosios, jūs esate kiaulės!!! Sugadinot nuostabų renginį ir praradot moters statusą, nukritot iki minus dešimt ir dar daugiau.

„OK Mielieji… Džordana buvo nereali, koncertas geras… bet, deja, turime didžiulę gėdą ir „išpurpusį pūlinį“ – tai lietuvių kultūra ir požiūris į kitus žmones. Nežinau, kada turėjau paskutinį kartą didesnę gėdą, diskomfortą, pasibjaurėjimo žmonėmis jausmą... Kodėl? Koncertas buvo dar net neprasidėjęs, o jau jaunas paneles apsauga nešte nešė iš klubo, nes šios buvo lūžę. Visa koncertą vidury salės vyko jaunų ir nelabai jaunų panelių muštynės, grumtynės. Neturėjom galimybės mėgautis renginiu. Toks jausmas, kad žmonės atvyko tik prisigerti.. Vienas kito klausėm, iš kur tie žmonės, kur jie gyveno, kur mokėsi, ką jie skaitė?

Ir kas keisčiausia, kad taip elgėsi ne vaikinai, ne vyrai, o mūsų grakščiosios, laibosios moterys! Mielosios, jūs esate kiaulės!!! Sugadinot nuostabų renginį ir praradot moters statusą, nukritot iki minus dešimt ir dar daugiau.
Žinoma buvo aibė žmonių, kurie buvo šokiruoti kaip ir mes.. Daugiau jokių lietuviškų renginių...

Ačiū Džordanai už renginį ir didžiulis NEAČIŲ JUMS MŪSŲ PRASIGĖRUSIOM KIAULĖM!!!“

Dž.Butkutės vyras ir vadybininkas Elegijus Strasevičius portalui Tiesa.com teigė, kad kartais nutinka taip, kad į koncertą atėję žmonės pamiršta, kad yra ne vieni. Tai ypač matosi padauginus alkoholio.

„Norėčiau paprašyti daugiau pagarbos vienas kitam. Nepaisant visko, mes jus labai labai mylime ir laukiame kituose koncertuose Anglijoje ar Lietuvoje”, – pridėjo E.Strasevičius.

Ryčio Šeškaičio nuotr.
Ryčio Šeškaičio nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama