Andrius Mamontovas pasidalijo prisiminimais apie rugsėjo 11-ąją: „Gyvename trapiame pasaulyje“

Andrius Mamontovas (kairėje) / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-11 14:57
Sekmadienį pasaulis mini 15-ąsias tragiškų įvykių JAV metines. Socialiniame tinkle „Facebook“ Andrius Mamontovas pasidalino prisiminimais ir tądien išgyventais jausmais.

2001 m. rugsėjo 11 d. JAV patyrė didžiausią teroristinę ataką savo istorijoje,. Jos metu teroristai užgrobė keturis lėktuvus ir įvykdė savižudiškas atakas. Sekmadienį 15-ąjį kartą pagerbiamos žuvusios aukos.

Šia proga Andrius Mamontovas feisbuke pasidalijo tądien išgyventais jausmais. Dainininkas tuo metu laukė lėktuvo į Pietų Ameriką, ir pamatęs, kas vyksta, svarstė apie galimybę niekur nekeliauti.

„2001, rugsėjo 11-ą keliavau su „Hamleto“ trupe į Buenos-Aires (Argentina). Visą dieną Frankfurto oro uoste laukiau savo skrydžio. Staiga aplink laukimo salės televizorius susibūrė dešimtys žmonių ir mes ekrane pamatėme vaizdus, kuriais buvo sunku patikėti. Niujorke griuvo dangoraižiai...

Oro uoste iš karto atsirado ginkluota apsauga – kareiviai su automatiniais ginklais. Žmonės buvo sukrėsti. Visi skrydžiai į Ameriką ir arabų šalis atidėti. Oro uostas pilnas arabų ir amerikonų. Priešaky laukia skrydis per Atlantą į Pietų Ameriką. Jausmai susimaišę. Ar pasaulis jau pasikeitė? Ar bus karas? Ar grįšime iš Argentinos namo? O gal neskristi?

Tai palietė mus visus ir priminė, kad gyvename tokiame trapiame pasaulyje, kuriame vienas veiksmas gali sugriauti tūkstančius likimų ir gyvenimų.

Visus jausmus sustiprino dar ir tai, kad Pasauliniame prekybos centre, Niujorke su grupe buvome apsilankę likus devyniems mėnesiams iki tragedijos, 2000-ųjų gruodyje“, – rašė Andrius Mamontovas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai