Andrius Mamontovas ir Viktorija Mamontovaitė – apie ypatingą ryšį ir vaikystę, neslegiamą pavardės naštos

Andrius Mamontovas ir Viktorija Mamontovaitė / Tomo Adomavičiaus nuotrauka
JŪRATĖ RAŽKOVSKYTĖ
Šaltinis: Žmonės
AA

Ryšys, kurio nepaslėpsi. Stipresnis už plieną. Užmegztas nuo gimimo. Peraugęs į dviejų suaugusių žmonių bendrumą. Tai kone pirmas atvejis, kai dainininkas Andrius MAMONTOVAS (53) sutiko fotografuotis su dukra – renginių organizatore Viktorija MAMONTOVAITE (26). Ir ji savo noru stojo šalia tėčio žurnalo viršelyje. Laisvas pasirinkimas – turbūt tai yra jųdviejų ryšio pagrindas.

Interviu ir šeimyninės fotosesijos jūsų prašo jau gerus dvidešimt metų...

Andrius: Dabar rečiau, nes žino, kad saugome savo šeimos privatumą. Aišku, vaikai jau seniai pilnamečiai, todėl dabar jau būna jų sprendimas, rodytis ar ne.

Viktorija: Aš visada buvau drovi, nemėgau auditorijos, scenos, dėmesio. Niekada neturėjau poreikio demonstruotis. Jei viešai einu apie ką nors kalbėti, tai tik apie projektus, prie kurių dirbu. Ne dėl savęs einu. Ir šįkart neturiu tikslo tiesiog papuošti viršelį – noriu kalbėti apie gražius, prasmingus dalykus.

Andrius: Kartu fotografavomės turbūt tada, kai Viktorijai buvo metai ar dveji, – prieš gerus dvidešimt penkerius metus. Dar net sūnaus Andriaus nebuvo. Su žmona stengėmės vaikų nedemonstruoti – dėl to, kad jie turėtų normalią vaikystę. Įsivaizduokite, vaikas lanko mokyklą ir staiga prekybos centrų lentynas nugula žurnalai, kur jis su savo tėvais – viršelyje. Mokykloje, klasėje – šurmulys... Esu tikras, kad taip iškreipiama vaiko realybė, jo kasdienis gyvenimas. Norėjome, kad mūsų vaikai – Viktorija ir Andrius, kuriam dabar dvidešimt treji, – augtų tarp savo bendraamžių neslegiami tėvų statuso ar pavardės naštos.

Skaitykite daugiau