Andrius Mamontovas ir „Bix“ dovanoja naujai atgimusį hitą „Kas iš to“: žiūrėkite vaizdo įrašą

Grupė „Bix“ ir Andrius Mamontovas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-20 17:24
Kitais metais įvyksiančiam „Bix“ jubiliejui grupės nariai pradėjo ruoštis jau dabar. Rokeriai savo ilgamečiams gerbėjams ir tiems, kurie tik dabar atrado jų muziką, skiria naujai atgimusią dainą „Kas iš to“. Pirmoji daina iš suplanuotos gyvos muzikos sesijos dainų sąrašo buvo įrašyta kartu su dainininku Andriumi Mamontovu. 

„Norime lietuviškos muzikos mylėtojams priminti daugiausiai populiarumo sulaukusias grupės dainas, o gyvai sugrotos geriausios „Bix“ dainos yra tam puikus būdas. Ši daina – pirmoji, kuri buvo įrašytą iš mūsų sąrašo. Pažadu, kad skambės ir „Akli kariai“, ir „Mes tikim Dievais“. Kartu su mumis dainas įrašys geriausi draugai. Tie, su kuriais mes dainavome vienoje scenoje. Gyva muzika mums visada buvo aukščiau visko, niekada nesame groja su fonograma, net nežinome, kas tai yra“, – kalba grupės „Bix“ lyderis ir idėjinis vadas Saulius Urbonavičius-Samas.

Andriaus Mamontovo ir BIX video klipas „Kas iš to“:

„Kas iš to“ – viena populiariausių grupės „Bix“ dainų, sukurtų 1991 metais. Jos melodiją paniūniuoti galėtų ne tik grupės gerbėjai. Dainos žodžius parašė pats S. Urbonavičius-Samas, o muziką sukūrė visa grupė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Dainą su Andriumi įrašėme labai greitai. Taip smagu, kai įrašai vyksta kartu su visa grupe. Šios dainos žodžiai turi gilią prasmę. Žmogui kažką padarius natūraliai kyla klausimas, o kas iš to? Šį klausimą galima užduoti bene kiekvienoje situacijoje. Toks mūsų gyvenimas, viską darome dėl kažko. Dainos melodija energinga, smagi, žmonėms norisi džiaugtis gyvenimu“, – „Kas iš to“ dainos žodžių prasmę aiškina grupės lyderis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Su Andriumi Mamontovu įrašų studijoje susitikusi grupė BIX gerbėjams ruošia netikėtą staigmeną

Jau šeštadienį Vilniuje grupė „Bix“ surengs geriausių dainų koncertą „Papūsk į dūdą“. Jo metu skambės ne tik naujausios dainos iš paskutinio grupės albumo „Bix Ray“, bet ir beveik trisdešimties metų senumo kūriniai. Daina „Kas iš to“ yra viena mėgstamiausių, tad koncertas be jos tikrai nepraeis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Koncerte „Papūsk į dūdą“ itin svarbų vaidmenį suvaidins pučiamieji instrumentai, kurie skambės visose dainose. „Nors pavasaris į Lietuvą neskuba ateiti, šeštadienį bus karšta. Pažadame, jog koncertas bus tikras energijos užtaisas, kupinas pozityvumo, gerų emocijų. Pasiruoškite dviejų valandų šokiams“, – koncerto svečius įspėja S. Urbonavičius-Samas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Grupė BIX pristato naują singlą apie džiaugsmą ir vienatvę „Mano gatvėje šventė“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama