Andrius Mamontovas – apie šeimą: „Mano žmona nemėgsta viešumos“

Andrius Mamontovas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-05 13:28
Andrius Mamontovas prabilo apie itin saugomą asmeninį gyvenimą. Atlikėjas ilgus karjeros metus atkakliai slėpė savo brangiausius žmones ir apie juos nebuvo linkęs atvirauti ar dalintis asmeniniais džiaugsmais.

„Pasirinkimas neviešinti savo asmeninio gyvenimo buvo visada. Aš niekada nenorėjau pardavinėti savo vaikų nuotraukų žurnalams. Mano manymu, tai būtų iškreipę jų suvokimą apie pasaulį. Pasiūlymų, aišku, buvo, bet mano žmona nemėgsta viešumos. Ji to vengia ir aš visiškai gerbiu jos tokį pasirinkimą“, – laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ pasakoja atlikėjas.

Kartu su žmona Inga auginantis du vaikus – sūnų Andrių ir dukrą Viktoriją – prodiuseris, muzikantas, aktorius, o šiandien ir režisierius Andrius Mamontovas teigia, jog niekada nėra skatinęs savo atžalų sekti jo pėdomis ir rinktis muzikinio kelio.

Andrius Mamontovas / Luko Griciaus nuotr.
Andrius Mamontovas / Luko Griciaus nuotr.

„Mano sūnus Andrius ką tik baigė muzikos institutą Berlyne. Ten jis turi savo grupę, koncertuoja. Aš niekada nebandžiau „įbrukti“ savo vaikams to muzikinio kelio. Mano sūnus pats jį sąmoningai pasirinko ir jam puikiai sekasi. O mano dukra Viktorija pasirinko organizacinį darbą – jau ketvirtus metus iš eilės ji rūpinasi Gatvės muzikos diena bei dirba režisierės Dalios Ibelhauptaitės asistente Vilniaus operoje. Ji labai talentinga, mėgsta tvarką, moka susitarti ir susikalbėti“, – pasakoja A.Mamontovas.

1997 metais surengtas paskutinis grupės „Foje“ koncertas tapo rekordiniu. Į Vilniaus Vingio parką susirinko apie 60 tūkstančių grupės gerbėjų, buvo pasiektas didžiausią žiūrovų skaičių surinkusio koncerto rekordas Lietuvoje. Po išsiskyrimo grupės nariai tobulėjo individualiai.

Jau šį pirmadienio vakarą 2TV laida „Pagaminta Lietuvoje“ pradeda savo naujų laidų maratoną, kuriose laidos vedėja Marija Silickaja kalbins Lietuvos atlikėjus ir supažindins visus su jų muzikiniu keliu bei atskleis niekam negirdėtų gyvenimo detalių.

Naujausi straipsniai