Andriaus ir Monikos Šedžių skyrybų teisme kol kas nebus: pora atsiėmė dokumentus

Andrius Šedžius ir Monika Šedžiuvienė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-10 20:49
Liepos pradžioje verslininkas Andrius Šedžius ir jo žmona, atlikėja Monika Šedžiuvienė kreipėsi į Šiaulių miesto apylinkės teismą prašydami juos išskirti. Praėjus vos savaitei Šedžiai skyrybų dokumentus iš teismo atsiėmė, praneša Žmonės.lt.

Sutuoktinių prašymo juodu išskirti Šiaulių apylinkės teismas sulaukė liepos 1-ąją. Tada šio teismo atstovė Nijolė Damulė Žmonės.lt sakė, kad Šedžiai skirtis apsisprendė bendru sutarimu. 

„Civilinė byla dėl santuokos nutraukimo abiejų šalių susitarimu teismui buvo pateikta liepos 1 d. Posėdžio laikas kol kas dar numatytas, jį turi paskirti teisėjas“, – liepos 2 dieną sakė teismo atstovė N.Damulė. 

Tačiau bent artimiausiu metu teismo posėdis, kuriame būtų svarstoma Šedžių skyrybų byla, neįvyks – Žmonės.lt praneša, kad šią savaitę sutuoktiniai atsiėmė teismui pateiktus dokumentus. 

„Byla nebus nagrinėjama, ištuokos nebus“, – Žmonės.lt penktadienį trumpai pakomentavo Šiaulių apylinkės teismo raštinės vedėja Daiva Sidarienė.

Patys Šedžiai tokio sprendimo kol kas nekomentuoja. Tad neaišku, ar sutuoktiniai persigalvojo ir nutarė išsaugoti šeimą, o gal teismui aptikus trūkumų dokumentuose, juos sutvarkys ir vėl kreipsis į šią instanciją dėl skyrybų.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai