Andrius ir Ilka Pauliukevičiai „Tobulo kūno“ pristatyme vaišino kenksmingu kokteiliu

Andrius Pauliukevičius su žmona Ilka Adams / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-05 19:56
Prieš mėnesį Afrikoje vestuvinius žiedus sumainę kultūristas Andrius Pauliukevičius (33) ir sporto trenerė, konkurso „Mis Nambija“ nugalėtoja Ilka Adams (28) penktadienio vakarą Vilniuje šventiškai pristatė savo naują knygą „Tobulas kūnas“.

 

Žinomas sportininkas drauge su žmonos bei profesionalių kineziterapeutų, psichologų ir dietologų pagalba parengė knygą, kurią skyrė tiems, kuriems trūksta motyvacijos, užsukti į sporto salę ar valios renkantis tarp saldumyno ir daržovės.

Šventiniame pristatyme dalyvavo sporto entuziastai, Andriaus ir Ilkos bičiuliai, klientai, atvyko ir keletas pramogų pasaulio atstovų. Kadangi tai su sveika gyvensena susijęs renginys, o veiksmas vyko „Impuls“ sporto klube, susirinkę svečiai buvo susodinti ant kamuolių.

Čia dalyvavo ir A.Pauliukevičiaus klientas Andrius Užkalnis, kurį sportininkas vadina knygos krikštatėviu. Būtent jis paragino A.Pauliukevičių savo žinias apie sportą ir sveiką mitybą perkelti į knygą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Norėdamas padaryti įspūdį, renginio metu A.Pauliukevičius suplakė nesveikų ir nerekomenduotinų produktų kokteilį.

Jį sudarė dešimt ingredientų, kurių, norintiems gyventi sveikai ir atrodyti gerai, verčiau atsisakyti. Tai:

  • majonezas,
  • cukrus,
  • batonas,
  • sviestas,
  • grietinė,
  • dešrelės,
  • lašiniai,
  • pienas,
  • glaistyti sūreliai,
  • kečiupas.

Visus juos suplakęs treneris pasiūlė susirinkusiems svečiams paragauti kokteilio iš tų produktų, kurių atsisakyti daugelis pritrūksta valios.

Pirma iššūkiui ryžosi renginyje apsilankiusi aktorė Justė Zinkevičiūtė. Už drąsą ji buvo apdovanota trijų mėnesių internetinio projekto „Kilo.lt“ naryste. Nors mergina gurkštelėjo tik nedidelį kiekį gėrimo, didelio šleikštulio jis jai nesukėlė, o skonis priminė mėsainio.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Apie sveikus ir nesveikus kokteilius A.Pauliukevičius rašo ir savo knygoje. Dešimt metų profesionaliai sportuojantis ir asmeniniu treneriu dirbantis Andrius, kaip pats sako, rašydamas knygą tiesiog pasidalijo savo silpnybėmis.

„Pats esu skaitęs nemažai universitetų dėstytojų parašytų knygų apie mankštą, dietologų – apie sveiką mitybą. Bet dažnai tokie leidiniai yra labai moksliški, sausi ir teoriniai. Todėl norėjau parašyti knygą, skirtą ne sportininkams, ne kultūristams ir ne tiems, kas svajoja dalyvauti kūno rengybos varžybose. Ji yra žmonėms, kurie tiesiog nori būti sveikesni ir gražesni“, – žurnalui „Žmonės“ yra sakęs Andrius.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Andrius neslepia: jo ir paties seniai nebetenkino tai, kad, individualiai treniruodamas žmogų ar konsultuodamas jį internetu, turima informacija gali dalytis tik su tuo vienu žmogumi. Bet juk yra daugybė tų, kurie neišdrįsta ar neturi ko paklausti.

Tad kokia vis dėlto tobulo kūno paslaptis? Andrius įsitikinęs: mūsų norai ir pasirinkimai.

„Tą pačią akimirką mes paprastai norime ir gabaliuko torto, ir atrodyti gražiai. Tada tenka sverti ir rinktis: jeigu aš dabar suvalgysiu tortą, turėsiu neabejotiną trumpalaikį malonumą. Jeigu valgysiu varškę, vištos krūtinėlę ir lankysiu sporto salę – šitas, tegu ir priverstinis darbas, man gali atnešti gyvenime daug didesnių malonumų, netgi karjeros ir darbo galimybių, įdomesnių gyvenimo patirčių, – dėsto Andrius. – Pavyzdžiui, šią vasarą aš buvau pakviestas filmuotis kino juostoje „Dėdė, Rokas ir Nida“ ne dėl to, kad būčiau labai geras aktorius, o todėl, kad esu įdomios išvaizdos. Gyvenime tau iš tiesų atsidaro daugybė durų kartais vien dėl to, kad esi išskirtinis. Vadinasi, pasirink, ko labiau nori – mažų trumpalaikių malonumų ar didelių įvykių. Patikėkite, yra daugybė motyvų ir patarimų, kaip turėti tegu ne tobulą, bet bent jau tobulesnį kūną.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai