Andrius Gudžius pasaulio čempionato finale pasirodė nesėkmingai: užėmė paskutinę vietą

Andrius Gudžius/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-09-30 21:51
AA

Paskutinę rugsėjo dieną disko metikas Andrius Gudžius kovojo dėl aukso medalio pasaulio čempionate.

Atrankos varžybose lietuvis pirmuoju bandymu diską nusviedė 64,14 m. ir užėmė 8-ąją vietą bendroje įskaitoje. A. Gudžius laimėjo kelialapį į finalą Dohoje.

12 disko metikų Lietuvos laiku apie 21 val. 15 min. pradėjo kovą dėl aukso medalio. Pirmasis A. Gudžiaus, kuris pasirodė septintas, metimas buvo geras, tačiau taškai sportininkui nebuvo užskaityti, nes jis neišsilaikė ir užmynė sektoriaus liniją. Antrąjį kartą A. Gudžius diską numetė 61,55 m. Deja, su tokiu rezultatu sportininkas užėmė tik 11-ąją vietą. Trečiasis lietuvių sportininko bandymas taip pat buvo nesėkmingas. A. Gudžius užėmė paskutinę, 12-ąją vietą.

Gudžiui šis sezonas buvo kaip niekada įtemptas, disko metiką lydėjo sveikatos problemos: laimo liga, operacija, ilga reabilitacija.