Andrius Butkus nuo šlovės Lietuvoje pabėgo į batų parduotuvę Tenerifėje

Andrius Butkus ir Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Lietuvoje jis buvo gerai žinomas šokėjas, čempionas, daugelio televizijos projektų dalyvis. Vieną dieną žavingasis Andrius Butkus viską metė, išvažiavo į Tenerifę ir įsidarbino konsultantu drabužių ir batų parduotuvėje. Apie neįtikėtinus savo gyvenimo paradoksus jis papasakojo laidos „Adomo obuolys“ vedėjai ir savo bičiulei, scenos partnerei Ingai Valinskienei. Smagų pokalbį „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovai išvys jau šį penktadienį 21.00 val.

Tenerifė A. Butkų sužavėjo klimato pastovumu. Žinojimas, kad ten gyvena nemažai jo draugų, paskatino jį mesti darbus ir atsipūsti. Tačiau šiek tiek daugiau nei po dviejų metų Andrius suprato, kad ateities čia nemato. Pašnekovas papasakojo, ką šį ilgą laiko tarpą veikė svetimoje šalyje ir prisipažino, jog atitolo nuo didžiausios savo gyvenimo aistros – šokių.

„Išgyvenau tą momentą, kai norėjau nuo visko atitrūkti. Darbų, interviu, viešumo. Ir man pavyko. Ši pertrauka leido susivokti ir širdimi pajusti, ko iš tiesų noriu“, – pasakojo A. Butkus.

Šokio aikštelėje Andrius sukosi nuo septyniolikos metų, o profesionalią lygą pavyko pasiekti stebėtinai greitai – per dvejus metus. Būdamas devyniolikos, jis tapo vienu iš pagrindinių šokių kolektyvo „Žuvėdra“ šokėjų. Vėliau dalyvavo daugelyje TV projektų, ne vieną jų vedė. Publikos palankumą jis pelnė, nes, tiki, nestatė savęs į rėmus, buvo savimi.

Šiandien A. Butkaus gyvenimas vėl verčiasi aukštyn kojomis. Jis grįžta prie savo tikrosios profesijos. Jau visai netrukus jis kels sparnus į Ameriką. Ką veiks už Atlanto, jis papasakos „Adomo obuolio“ žiūrovams. 

Skaitykite daugiau