Andriaus Užkalnio šventėje – vasariški svečiai

Vakaro akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-13 20:44
UŽKALNIO žurnalo redaktorė Fausta Marija Leščiauskaitė ir rašytojas bei maisto kritikas Andrius Užkalnis, sukvietė visus draugus, kurie tik neišvažiavę atostogų, atšvęsti vasaros.

Kaip visada, susirinko visas žvaigždynas, skaitantis įdomius tekstus ir laikantis Andriaus Užkalnio iškeltą simbolį, oželį vardu Arūnas, asmeniniu draugu.

„Jei ne vasara, kurortai ir kelionės, į žurnalo šventę būtume surinkę pilną Vingio parką draugų“, – svarstė Andrius Užkalnis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tačiau gražūs orai ir masinės atostogos bei kelionės padiktavo Vilniaus Senamiestį, kuriame Andrius ir Fausta kvietė šiandien, trečiadienį, birželio 13 d. 19:00 val. į naujai atsivėrusį kiemą pačioje širdyje, Pilies gatvėje, kurį dar mažai kas matė: „Spritz Summer Garden“, Pilies g. 3 – ten, kur „Soprano“ ledai, bet gilyn į vidų.

Žurnalistas atskleidė, kuo išskirtinis naujasis žurnalo numeris: „Be oranžinės spalvos, man įsiminė Zitos Kelmickaitės straipsnis apie senatvę ir žmones, kurie jos bijo. Man atrodo, kad tai labai didelė ir aktuali tema. Rimvydas Valatka rašė apie seksą ir paleistuvystę Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Mes tęsiame keliones po Lietuvą. Lietuvos pažinimas tampa madingas. Savaitgaliais vilniečiai važiuoja toliau, už Vilniaus ribų pavalgyti, pailsėti, žmonės sugrįžta į tas vietas, kur gyveno jų tėvai.“

„Su Fausta atiduodame labai daug energijos naujo numerio leidimui, o tada pradedame suprasti, kur dingsta visas laikas. Būtent dėl to, kad tai yra žmogiško kontakto darbas, mes daug laiko praleidžiame ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje“, – pasakojo A. Užkalnis.

Renginį vėdė Jogaila Morkūnas, svečius sveikino „Spritz Summer Garden“ ambasadorė Karolina Meschino, o svečių sąrašas, anot Andriaus, per ilgas, kad galima būtų visus išvardinti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai