Andriaus Užkalnio namuose – dar vienas uodegą vizginantis džiaugsmas

Fausta Marija Leščiauskaitė ir Andrius Užkalnis su augintiniais/ Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-23 11:43
Nuo to laiko, kai Fausta Marija Leščiauskaitė ir Andrius Užkalnis prieš beveik metus pristatė iš gyvūnų globos namų paimtą šunelį Oregoną, nutiko įvairiausių dalykų – linksmesnių, liūdnesių, „nutiko“ ir apgraužtų batų. Žinoma, Oregono meilė ir ištikimybė šeimininkams atpirko visas jo „šuniškas“ nuodėmes. Galbūt todėl Fausta su Andriumi nusprendė, kad Oregonui neprošal būtų turėti „brolį“.

Naujam Andriaus Užkalnio, Faustos bei Oregono draugui – trys mėnesiai.

Pora šuniuką pamatė benamių gyvūnų globa besirūpinančios įmonės „Vyšnių sodas“ feisbuko puslapyje. Fausta Andriui iškart pasiūlė gyvūną priglausti. Andrius juokauja, kad gyvenime problemų turėjo ne tiek ir daug, todėl greitai sutiko. Jų augintinis Oregonas iš pradžių į naująjį gyventoją reagavo užrietęs nosį, bet netrukus, įsitikinęs, kad tai bus pats puikiausias jo draugas, nurimo.

Faustos Leščiauskaitės ir Andriaus Užkalnio augintinis Tahoe/Asmeninio archyvo nuotr.
Faustos Leščiauskaitės ir Andriaus Užkalnio augintinis Tahoe/Asmeninio archyvo nuotr.

„Jis – Pekino veislės motinos ir neaišku kokio tėvo. Ir nors Oregonas labai draugiškas, bet kokią valandą rodė pavydą ir vaikščiojo paskui, demonstravo, kad jis bosas. Paskui jau žaidė“, – pasakoja Andrius.

Prieš apsigyvendamas naujuose namuose šuo buvo išmestas į gatvę, kai vienai Radviliškyje gyvenančiai „veisėjai“ nepavyko jo parduoti turguje.

„Ta moteris iš Radviliškio, yra priežastis, kodėl prieglaudos pilnos šunų. Tai yra neatsakingas ir brutalus verslas – šuniukus veisia pardavimui turguje už 20 eurų, ko neparduoda, išmeta arba skandina. Visi, kas perka augintinį turguje, skatina žiaurumą ir papročius, kurie turėtų būti jau dingę XXI amžiaus Lietuvoje.“ 

Vyras džiaugiasi augintiniui galėjęs suteikti namus.

Fausta su Andriumi šuniuką pavadino Tahoe, pagal ežerą Kalifornijoje ir Nevadoje.

Temos:
Šuo Naujiena

Naujausi straipsniai