Andriaus Tapino dukra Vasara baigė Vilniaus licėjų: „Į gyvenimą ją išleidžiu ramia širdimi“

Vasara Tapinaitė su tėčiu Andriumi Tapinu ir močiute, Andriaus mama Violeta Tapiniene / Edgaro Žižio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Žurnalisto, nepriklausomo kanalo „Laisvės TV“ įkūrėjo Andriaus Tapino (43) šeimoje – svarbūs pokyčiai: vyresnėlė dukra Vasara įgijo Vilniaus licėjaus Tarptautinio bakalaureato diplomą ir jau visai netrukus planuoja sparnus kelti svetur.‎

Vilniaus licėjaus išleistuvių ceremonijoje pasirodęs Andrius Tapinas su dideliu džiaugsmu ir jauduliu palaikė diplomą atsiimančią dukrą.

„Šis momentas yra tikrai emocingas. Ruošiesi jam, tačiau laikas bėga labai greitai ir štai – tavo abiturientė dukra stovi su diplomu rankose“, – portalui Žmonės.lt komentavo Andrius Tapinas.

Žurnalistas neslėpė, kad dukros išleistuvių šventės metu graudinosi ne tik jos močiutė, Andriaus mama Violeta Tapinienė. „Vasaros močiutės akyse buvo matyti viena kita ašara, tačiau ir aš pats buvau susijaudinęs“, – jautrų momentą prisiminė jis.

Andrius Tapinas su dukra Vasara / Asmeninio albumo nuotr.

Visgi, A.Tapinas pasidžiaugė, kad šiuo metu jaunoji karta turi itin daug galimybių, kurios atveria naujus kelius. Anot jo, posakis „visas pasaulis prieš akis“ yra tikrai taiklus ir teisingas. 

Žinomas TV laidų vedėjas atskleidė, kad dukra Vasara svajoja tapti medike, todėl rinksis medicinos studijas. „Ji žino, kad ši profesija reikalauja labai daug laiko ir energijos, tačiau ji yra labai užsispyrusi, pareiginga ir darbšti. Tikiu ir žinau, kad ji bus savo srities specialistė“, – kalbėjo Andrius.

Andrius Tapinas / Pauliaus Peleckio „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Vasara Tapinaitė įgijo Tarptautinio bakalaureato diplomą, todėl planuoja vykti mokytis į užsienį. Dėl to, kad dukra žada pakelti sparnus ir išvykti iš Lietuvos, A.Tapinas visai nesijaudina.

„Manau, kad studijos užsienyje visiems yra labai sveika ir naudinga. Šiaip ar taip – po kurio laiko jie visi pradeda žvalgytis atgal ir sugrįžta“, – teigė „Laisvės TV“ įkūrėjas.

„Vasara yra organizuota ir savarankiška. Ji pati priima sprendimus be mano įsikišimų. Galbūt kitiems būtų baugu, tačiau aš į gyvenimą ją išleidžiu ramia širdimi“, – pridūrė jis.

Skaitykite daugiau