Andriaus Šedžiaus nemalonumai Vokietijoje: vos įleistas į viešbutį ir išvarytas iš degalinės

Andrius Šedžius / LNK nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Prieš keletą dienų Šiaulių verslininkas, buvęs Seimo narys Andrius Šedžius grįžo iš Vokietijos. Ten buvo darbo reikalais, bet kelionė Andriui labai apkarto: verslininkas buvo apšauktas antivakseriu.

„Užsisakiau 5 žvaigždučių viešbutį, atvažiavau vidurnaktį ir manęs tiesiog nenorėjo įleisti, nes mano skiepų pasas pas juos, pasirodo, negalioja, nes esu pasiskiepijęs vienkomponente vakcina“, – savo nemalonumus iš kelionės LNK laidai KK2 pasakoja Andrius Šedžius.

Maža to, Andrius Šedžius ne tik pasiskiepijęs „Johnson & Johnson“ kompanijos „Jassen“ vakcina, bet ir persirgęs, rašoma pranešime spaudai.

„Ir būtent šita vakcina Vokietijoje dabar yra nepripažįstama, pas juos yra išleistos naujos taisyklės, kurios teigia, kad žmogus, pasiskiepijęs „Jenssen“ vakcina, yra laikomas nevakcinuotu“, – aiškina Šedžius.

Verslininką pernakvot įleido, nes jis atvažiavo iš Prancūzijos, kurioje reikėjo turėti neigiamą testą, kurį Andrius buvo pasidaręs. Bet ankstyvą rytą iš penkių žvaigždučių viešbučio verslininkas buvo išprašytas. Po to neįleistas į degalinę kavos.

„Pasiėmiau kavos ir norėjau išgerti vietoje, parodžiau savo vakcinavimo pažymėjimą ir man pasakė, kad šitas pažymėjimas yra negaliojantis, aš turiu palikti patalpas ir gerti kavą mašinoje“.

Andrius Šedžius / LNK nuotr.

Sveikatos apaugos ministras Arūnas Dulkys komentuoja, kad išeitis iš šios nepatogios situacijos – pastiprinančioji dozė.

Vokietijoje vakcinavimo pasas nebegalioja žmonėms, kurie yra pasiskiepiję tik viena „Johnson & Johnson“ vakcina. Bet jei pasiskiepiji „Moderna“ arba „Pfizer“ kaip sustiprinančia doze – pasas vėl veikia.

„Taip, aš galėsiu pasirinkti kitą vakciną, kitą gamintoją, bet tai bus mažiausiai dar po 4 mėnesių, nes tik du mėnesiai praėjo po skiepo. Na, iš tikrųjų keista“, – į nepavydėtiną situaciją sako patekęs Šedžius.

Prieš keletą dienų ir Sveikatos ministerija paskelbė, kad „Janssen“ vakcina nebeskiepys, nes vienos „Janssen“ vakcinos dozės veiksmingumas gali būti per mažas, o dozių Lietuva neva turi mažai. Tačiau buvęs ministras Aurelijus Veryga sako, kad Arūnas Dulkys daug ką nutylėjo.

Šedžiaus istorija Vokietijoje su vakcinų pasu – antradienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 per LNK.

Skaitykite daugiau