Andriaus Pojavio žmonos Isabellos staigmena vyrui: ji ir dukrelė stebės dainininko pasirodymą „Eurovizijos 2013“ finale

Isabella / Youtube.com stopkadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-16 14:28
Ketvirtadienio rytas Lietuvos atstovui „Eurovizijos 2013“ konkurse Andriui Pojaviui turėjo prasidėti liūdnai – į Malmę konkurse palaikyti atvykusi jo žmona Isabella su vos mėnesio sulaukusia dukrele Amelie ketino išvykti atgal į Italiją. Vis dėlto moteris persigalvojo – nutarė likti Švedijoje.

Palaikyti A.Pojavio Isabella su dukrele atvyko pirmadienį popiet. Į Švediją ji atvyko per Kopenhagą, traukiniu vyko į Malmę, kur jos laukė visą dieną repetuoti turėjęs dainininkas.

Isabella ir Amelie stebėjo A.Pojavio pasirodymą „Eurovizijos 2013“ pusfinalyje, tačiau iki finalo Malmėje likti neketino – turėjo išvykti ketvirtadienio rytą. Persigalvojo: nusipirko naują lėktuvo bilietą, tad bus čia dar kelias dienas.

A.Pojavio pasirodymas „Eurovizijos 2013“ finale numatytas pirmojoje koncerto pusėje. Renginys vyks šeštadienio vakarą.

Ketvirtadienio vakarą vyks antrasis „Eurovizijos 2013“ pusfinalis, kurį nuo 22 valandos tiesiogiai transliuos LRT televizija. A.Pojavis ir Lietuvos delegacija dar nežino, kur stebės renginį. Delegacijos vadovas Audrius Giržadas sakė, jog yra kvietimų žiūrėti koncertą „žaliajame kambaryje“ arenoje, su kitais dalyviais, bet abejoja, ar eis ten.

Ko gero, konkursą lietuviai stebės per televiziją – galbūt užsuks į kokį barą, o gal liks viešbučio kavinėje.

Žmonės.lt