Andriaus Petkaus kurtas skulptūras nusipirko „geležinis žmogus“ Robertas Downey jaunesnysis

1 vieta: Robertas Downey jaunesnysis – 75 mln. JAV dolerių / Kadras iš filmo „Geležinis žmogus“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-10 13:38
Du lietuvių skulptoriaus Andriaus Petkaus darbai iškeliavo į vieno iš daugiausia uždirbančių pasaulio aktorių Roberto Downey jaunesniojo rezidenciją Holivude, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

„Pamaniau, kad kažkas juokauja ir į elektroninį laišką neatsakiau. Patikėjau tik po to, kai internetinėje galerijoje pamačiau, kad mano skulptūros yra parduotos“, – pasakojo Andrius Petkus.

Aktorių sudomino iš betono, medžio ir aliuminio lietuvio sukurtas penkių metrų aukščio žiogas ir pusketvirto metro ilgio skalbinių segtukas. Už abu kūrinius Holivudo žvaigždė sumokėjo 47 tūkst. JAV dolerių (apie 42 tūkst. eurų).

Kelerius pastaruosius metus Holivude daugiausia uždirbantis ir du kartus „Oskarui“ nominuotas 51 metų Robertas Downey jaunesnysis labiausiai žinomas dėl pagrindinių vaidmenų tokiuose žinomuose filmuose kaip „Geležinis žmogus“ ar „Šerlokas Holmsas“.

Kadras iš filmo „Geležinis žmogus 3“
Kadras iš filmo „Geležinis žmogus 3“
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai