Andriaus Mamontovo koncerte Nidoje – ir sulieknėjusi TV vedėja A. Kilkuvienė

A. Mamontovo koncerto Nidoje klausėsi ir žymūs žmonės / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-14 20:02
Antradienio vakarą Nidos kultūros centre vyko akustinis Andriaus Mamontovo koncertas. Bilietai į šį pasirodymą buvo parduoti vos tik koncertas buvo paskelbtas, tad salė buvo sausakimša.

„Sveiki, bičiuliai. Aš šitoj salėj negrojau dešimt metų, gal daugiau. Tai ačiū, kad atėjot ir sudarėt galimybę man vėl čia pagrot. Tikiuosi bus geras vakaras.“ – gausiomis ovacijomis pasitiktas ir gitara bei šypsena pasipuošęs su publika sveikinosi Andrius Mamontovas.

Andriaus Momontovo koncerto Nidoje akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Andriaus Momontovo koncerto Nidoje akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Koncertą A. Mamontovas pradėjo viena pirmųjų savo dainų – „Liūdesys“ – kurią sukūrė tik pradėjęs groti kartu su draugais.

Antradienio vakarą koncerte leido ir buvusi verslininko Gedimino Juodeikos žmona Jurgita.

Jurgita Juodeikienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Jurgita Juodeikienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Pasiklausyti Andriaus dainų atvyko ir dabar iš televizijos ekranų pasitraukusi Aušra Kilkuvienė su šeima. Ji į Nidą atvyko tik dėl šio koncerto.

Andrius Kilkus ir Aušra Kilkuvienė su dukra / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Andrius Kilkus ir Aušra Kilkuvienė su dukra / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Koncerte skambėjo ir puikiai žinomos dainininko dainos. „Šiuo metu dirbu prie naujo albumo“ – su gerbėjais džiugia žinia dalinosi A. Mamontovas.

Scenoje – jau 35 metus

Andriaus Mamontovo muzikinė karjera prasidėjo prieš 35 metus Antakalnio vidurinėje mokykloje. Čia jis drauge su bendraminčiais sukūrė grupę „Sunki muzika“, kuri neilgai trukus buvo pavadinta „Foje“. Per 14 savo gyvavimo metų kultinis šalies kolektyvas išleido 9 studijinius, 3 koncertinius ir kelis geriausių dainų albumus. „Foje“ laimėjo visus įmanomus to meto muzikinius apdovanojimus. Iki šiol oficialiai yra parduota daugiau kaip 100 000 šios grupės albumų kopijų – tai yra vienas geriausių rezultatų nepriklausomoje Lietuvoje.

Surengusi didžiausią visų laikų koncertą mūsų šalyje, grupė „Foje“ iširo 1997 metais. Paskutinio vilniečių pasirodymo sostinėje klausėsi 60 tūkst. žmonių. Šio pasiekimo iki šiol nėra pavykę pakartoti nė vienai Lietuvos grupei.

Dar būdamas grupės „Foje“ nariu Andrius Mamontovas pradėjo savo solinę karjerą. Pirmas jo solinis debiutas – 1995 metais išleistas albumas „Pabėgimas“ – iki šiol vadinamas vienu geriausių Lietuvos albumų. Daugiau kaip 30 metų aktyviai muzikinėje veikloje dalyvaujančio atlikėjo diskografijoje – 13 studijinių solinių plokštelių ir dar 21 muzikinis apdovanojimas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai