Anatolijus Oleinik padovanojo Justinui Lapatinskui 10 metų saugotą nuotrauką

„Muzikinėse kovose“ varžėsi Anatolijus Oleinik ir Justinas Lapatinskas / Lietuvos ryto televizijos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-01 11:40
Jau šį penktadienį „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje bus ypač karšta: į kovą dėl šanso kautis kitame etape stos ypatingi varžovai – dviejų kultinių realybės šou „Kelias į žvaigždes“ ir „Dangus“ nugalėtojai Anatolijus Oleinik (30) bei Justinas Lapatinskas (30).

Bus tikrai įdomu, nes jau nuo pirmų minučių atsiras intriga. Anatolijus į filmavimą atsinešė nuotrauką, kurioje jiedu su Justinu nusifotografavę irgi kovoje, tik... futbolo. Paaiškėjo, kad tai sena nuotrauka iš velykinio futbolo žaidimo. Abu dainininkai tada žaidė vienoje komandoje nesitikėdami, kad po dešimties metų varžysis muzikinėje kovoje. Anatolijus, apimtas sentimentų, nuotrauką dovanojo Justinui, taip priversdamas ir jį pasinerti į prisiminimus.

Tokia pradžia varžovus nuteikė gan taikiai, tad laidos vedėjams teko gerokai pakurstyti dainininkų kovinę dvasią užduotimis. Viena iš jų buvo itin keista – ir Anatolijui, ir Justinui teko dainuoti į burną įsistačius įrankius, dantistų vadinamus „išžiodikliais“. Žiūrint į komiškai atrodančius varžovus, sunku buvo sulaikyti juoką, užsikrėtę smagia nuotaika, į pasirodymus įsitraukė ir laidos vedėjai – užgrojo saksofonu bei dūdele.

Žiūrovų laukia dar viena maloni staigmena: laidoje svečiuosis pastaruoju metu itin išpopuliarėjęs Monikos Šedžiuvienės (25) ir Audriaus Janonio (22) duetas. Jųdviejų atliekama daina „Širdy tyla“, neseniai pasirodžiusi jutube, sulaukė milijono peržiūrų.

Žiūrovams teks nelengva užduotis, jie turės skambučiais nuspręsti, kuris iš realybės šou dievukų keliaus į kitą „Muzikinių kovų“ etapą. „Muzikinės kovos“ per „Lietuvos ryto“ televiziją – jau šį penktadienį 20:30.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai