Amžinos meilės įžadams duoti Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas ilgai ieškojo tinkamos vietos

Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas rugpjūčio 9 d. vienas kitam davė amžinos meilės priesaiką / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-09 14:05
Saulėtą rugpjūčio 9-osios popietę tuokiasi viena ryškiausių pramogų pasaulio porų Anžela Adamovič (30) ir Žygimantas Gečas (25). Ceremonijai atlikėjai pasirinko Vilniaus Išganytojo bažnyčią. Pora atvira – vietos ypatingai dienai ieškojo ilgai.

Anžela ir Žygimantas susipažino muzikiniame projekte „X Faktorius“. Tikriausiai teisingas tas posakis, kad nuo neapykantos iki meilės tik vienas žingsnis. Tik šį kartą žodį neapykanta reiktų pakeisti konkurencija. 2014 metais Žygimantas tapo projekto „X Faktorius“ nugalėtoju, o Anžela užėmė antrąją vietą. Būdami varžovais jie krito vienas kitam į akį ir kaip didžiausią prizą išsinešė ne pinigus, o atrastą jausmą.

Rugpjūčio 9 d. jaunavedžiai pasirinko neatsitiktinai. Ši data žymi ir jų sužadėtuves. Lygiai prieš metus, Klaipėdos pajūryje, Žygimantas priklaupė ant vieno kelio ir paprašė mylimos moters rankos.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Šiais metais iškelti vestuves tiek Anželai, tiek Žygimantui tapo tikru išbandymu. Kūrybiški ir fantazijos nestokojantys įsimylėjėliai nusprendė viskuo pasirūpinti patys. Jokių vestuvių planuotojų, floristų ar dekoratorių. Vienintelis žmogus, kurio prireikė – vestuvių koordinatorė.

Sunkiausia jiems buvo išsirinkti bažnyčią. Iš pradžių mąstę apie Telšius, iš kur kilo jaunikis, vis dėlto vestuves kelti jie nusprendė sostinėje. Paprasčiau, kadangi dalis Anželos šeimos gyvena Baltarusijoje ir iki Vilniaus atvykti jiems patogiau.

Kodėl Išganytojo bažnyčia? Ten įžengusi būsima nuotaka pasijuto gerai. Apkeliavusi beveik visas Vilniaus bažnyčias, ji norėjo tokios, kurios dvasia pakerėtų.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Naktį pora nakvojo atskiruose viešbučio kambariuose ir laikėsi visų senovinių tradicijų. Pamatęs nuotaką, sėdinčią viešbučio kiemelyje, jaunikis akimirksiu nusisuko. Nenorėjo nusižengti nei vienai taisyklei.

Svarbią dieną A. Adamovič puošėsi pati. Išskirtinį stilių dažnai demonstruojanti atlikėja ne kartą yra sakiusi, jog jai dizaineriai nereikalingi.

Poros vestuvinius žiedus sukūrė gera Anželos draugė. Viduje išgraviruota vestuvių data.

Anželą su Žygimantu sutuokė kunigas Algirdas Toliatas. Prieš ceremoniją kalbintas jaunikis išdavė, kad be galo jaudinasi, tačiau džiaugėsi pasirinkta vieta ir dvasia. Žygimantas apie medaus mėnesį nebuvo linkęs kalbėti. Pora dar nieko nesuplanavo, nuspręs paskutinę minutę ir keliaus, kur akys veda.

Jaunikis išdavė, kad jie vienas kitam išsakė bažnytinę priesaiką. „Kitaip Anžela būtų pravirkusi“, – pasakojo Ž. Gečas.

Tačiau vos po ceremonijos abu prisipažino, jog ašaros skruostais riedėjo. „Verkėme. Esame be galo laimingi ir jau turime planų ateičiai. Kol kas kūdikio dar nesilaukiu, tačiau apie tai jau galvojame,“ – prisipažino „Pop Ladies“ narė.

Pasiteiravus jaunikio, kaip jam šiandien atrodo nuotaka, kurios iki pat ceremonijos pradžios jis nematė, metęs meilės kupiną žvilgsnį Žygimantas kalbėjo: „Nuostabiai, kai pamačiau negalėjau atitraukti akių. Gėlių vainikas Anželai labai tinka.“

Džiaugėsi visi. A. Adamovič mama sunkiai galėjo tarti žodžius: „Myliu dukrą, o žentas tiesiog puikus. Kai su juo susipažinome, iškart patiko. Laukiau šios dienos. Dukra atrodo pasakiškai gražiai. Matosi, ji – laiminga. Tikriausiai išgyvenu ir balsas dreba labiau, nei Anželai“, – su šypsena Žmonės.lt sakė ji.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai