Amžiną meilę Kaune prisiekė menininkai Marius Jonutis ir Lina Dūdaitė

Mariaus Jonučio ir Linos Dūdaitės vestuvių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-06-10 12:32
Kauno Rotušėje šeštadienį priešpiet vienas kitam „taip“ ištarė dailininkas Marius Jonutis (52) ir jo išrinktoji kolegė Lina Dūdaitė (42). Pora vestuvių pokylio kelti neketina.

„Mūsų šventė – iš širdies“, – sake šeimą sukūrę ir bet kokios pompastikos svarbią dieną atsisakę menininkai.

Į baltąja gulbe vadinamą laikinosios sostinės istorinį pastatą, kur įprastai registruojamos santuokos, sužadėtiniai atėjo vilkėdami niekuo neišsiskiriančiais drabužiais. M. Jonutis pasipuošė baltais marškiniais, žydru švarku, geltonai šortais ir prie pastarųjų priderintomis kojinėmis. Nuotaka pasidabino pusilge raudona suknele. Pora avėjo patogius baltus laisvalaikio batelius. Nežinant, kad M. Jonutis ir L. Dūdaitė Rotušėje apsilankė ypatinga proga, būtų galima pamatyti, jog jie – tiesiog eilinė į pastate esantį miesto muziejų užsukusi pora.

„Juk vasara!“ – savo pasirinktą aprangos stilių pakomentavo jaunavedžiai.
Ceremonijos metu sutuoktiniai pasipuošė autoriniais juvelyrės Marytės Dominaitės sidabro žiedais, dekoruotais trimis emalio kristeliais. M. Jonutis patikino, jog jie – tarsi daugtaškis, simbolizuojantis nesibaigiančią istoriją, begalybę.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Paklausus, kokią pavardę renkasi nuotaka tapusi dailininkė, naujos šeimos galva garsiai ištarė, kad sutuoktiniai savųjų pavardžių nekeičia – Lina ir artimiesiems, ir draugams, ir jos kūrybos gerbėjams toliau bus žinoma kaip Dūdaitė.

M.Jonutis ir jo išrinktoji medaus mėnesio liepą vyks į Gruziją.

Dailininkai susipažino kelionės į Boloniją metu.

“Mes, kūrėjai, daugiausiai laiko praleidžiame savo dirbtuvėse, todėl susipažinti su kitais žmonėmis įmanoma tik keliais būdais. Pavyzdžiui, socialiniuose tinkluose arba kelionėse“, – juokdamasi sake L. Dūdaitė.

Teismas ankstesnę M. Jonučio santuoką su tapytoja keramike Nomeda Marčėnaite nutraukė 2015 m. sausį, tačiau skirtingais keliais pora jau buvo pasukusi 2011 metais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai