Amerikos verslo rūmai 18-ąjį kartą kviestinę publiką subūrė į labdaringą „Gala“ renginį

Amerikos verslo rūmų Kalėdinis „Gala“ renginys/ Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-07 20:48
Šeštadienio vakarą verslo asociacija „American Chamber of Commerce in Lithuania” kvietė į 18-tą kartą vykusį išskirtinį labdaringą „Gala“ renginį, kuris jau tapo prieškalėdine Amerikos verslo rūmų Lietuvoje narių ir partnerių tradicija.

Labdaringas renginys „Vilnius Grand Resort“ viešbutyje subūrė virš 200 kviestinių svečių, tarp kurių užsienio šalių ambasadoriai, verslo ir politikos elitas bei žymūs visuomenės veikėjai. Renginį vedė žinių ir televizijos laidų vedėjas Rolandas Vilkončius.

„Džiaugiuosi, kad Amerikos verslo rūmų Lietuvoje nariai ir partneriai palaiko asociacijos prieškalėdinę mintį dalintis gerumu ir padėti socialiai pažeidžiamiausiems. Praėjusiais metais renginio metu surinktos lėšos buvo skirtos trijų organizacijų, nemokamos pagalbos linijos garbaus amžiaus žmonėms „Sidabrinė Linija“, socialinės raidos centro „Avevitus“ bei Alytaus „Gali“ ir Marijampolės „Degučiai“ vaikų dienos centrų veiklai vykdyti“ – sakė Amerikos verslo rūmų Lietuvoje valdybos pirmininkas Tadas Vizgirda.

Vakaro metu buvo organizuojamas tradicinis labdaringas aukcionas, kurio metu svečiai turėjo galimybę įsigyti įspūdingus prizus – „Lewben Art Foundation“ kartu su „Nineteen18“ įsteigtą Stasio Jusiono paveikslą ir prabangią degustacinę vakarienę, „Kamado BONO“ kartu su „BIOVELA“ įsteigtą barbekiu vakarėlį ir grilių, „Bitė Lietuva“ įsteigtą „Apple“ produktų komplektą bei „DR KLINIKA“ kartu su „InMedica Klinika“ įsteigtą sveikatos priežiūros paslaugų paketą. Pagrindiniu aukciono prizu tapo „Estravel Vilnius American Express“ kartu su „Turkish Airlines“ paruošta įspūdinga kelionė dviem į magiškąją Keniją. Šiemet svečiai taip pat suko laimes ratą, kuriame buvo net 150 prizų, tokių kaip prabangios nakvynės geriausiuose šalies viešbučiuose ar išskirtinės degustacinės vakarienės. Visos lėšos surinktos renginio metu papildys labdaringą asociacijos fondą.

Magišką kalėdinę renginio nuotaiką kūrė iliuzionistas Rokas Bernatonis, neseniai grįžęs iš pasaulio magijos sostinės Las Vegaso bei atlikėja Paulina, sudrebinusi populiariausio muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ penktąjį sezoną, kartu su gyvo garso grupe „Elitaz“.

„Kalėdinė „Gala“ yra neabejotinai svarbiausias metų renginys, jo dėka norime paskatinti socialinę atsakomybę bei atkreipti dėmesį į žmones, kurie mūsų visuomenėje kartais lieka nepastebėti. Džiaugiamės, kad Amerikos verslo rūmai Lietuvoje vienija net 146 tarptautines ir vietines įmones Lietuvoje, kurioms ši sąvoka yra nesvetima“ – sakė Amerikos verslo rūmų Lietuvoje vykdančioji direktorė Živilė Sabaliauskaitė.

 

 

Temos:
Aktualu

Naujausi straipsniai