Amerikos muzikos apdovanojimuose Jessie J oficialiai pristatė savo naują vaikiną Luke'ą Jamesą

Jessie J ir Luke'as Jamesas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-24 17:00
Sekmadienio vakarą žengdama raudonuoju kilimu per Amerikos muzikos apdovanojimus britų dainininkė Jessie J (26 m.) oficialiai pristatė savo naująją meilę Luke'ą Jamesą.

Apie naujai užgimusius jausmus Jessie J savo gerbėjams papasakojo prieš kelias savaites socialiniame tinkle „Twitter“, o sekmadienį ji ir naujasis jos širdies draugas pirmą kartą pasirodė viešumoje.

„Jis iš Naujojo Orleano, mes susipažinome Niujorke. Jis nuostabus. Jis yra dainininkas ir dainų autorius. Spauda rašė, kad jis reperis, bet jis ne reperis, jis – dainininkas. Aš tikrai esu labai laiminga“, – apie savo naują meilę pasakojo dainininkė.

Jessie J per Amerikos muzikos apdovanojimų ceremoniją užvedė visą publiką kartu su Nicki Minaj ir Ariana Grande atlikusi energingąją dainą „Bang Bang“.

Žmonės.lt primena, kad karjeros pradžioje Jessie J skelbėsi esanti biseksuali ir domisi tiek vyrais, tiek moterimis.

Tačiau šių metų balandį viename interviu Jessie J sakė, kad ankstesnę jos patirtį su moterimis būtų galima pavadinti tiesiog „faze“ – tai jau praeityje ir dabar ją domina tik priešingos lyties atstovai.

„Man tai buvo fazė, bet nesakau, kad biseksualumas visiems yra fazė, – tada kalbėjo atlikėja. – Nesigailiu dėl nieko, ką anksčiau esu pasakiusi, tačiau tada dar nežinojau, kad tai, ką pasakysiu, virs faktu ir aš to nebegalėsiu pakeisti. Aš noriu visam laikui nustoti apie tai (savo orientaciją, – red. past) kalbėjusi ir susirasti sau vyrą.“ 

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai