Amerikos muzikos apdovanojimuose Celine Dion pagerbė teroro aktų Paryžiuje aukas

Celine Dion / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-23 08:16
Sekmadienio vakarą Los Andželą ant kojų sukėlė audringi Amerikos muzikos apdovanojimai, tačiau pašėlusios ceremonijos metu šiek tiek stabtelti ir surimtėti privertė iki ašarų jaudinantis Celine Dion (47 m.) pasirodymas, kuriuo buvo pagerbtos teroro aktų Paryžiuje aukos.

Jau artėjant renginiui į pabaigą, ant scenos užlipo aktorius bei grupės „Thirty Seconds to Mars“ lyderis Jaredas Leto (43 m.), kuris pristatė netrukus pasirodysiančią Celine Dion ir tarė žodį apie tragiškus lapkričio 13-osios įvykius Paryžiuje, nusinešusius beveik 130 žmonių gyvybes. 

„Anksčiau šiais metais mūsų grupė turą Europoje užbaigėme viename iš mėgstamiausių mūsų pasaulio miestų, Paryžiuje. Mes surengėme improvizuotą šou „Bataclan“ koncertų salėje. Tai buvo gražu, taiku ir nepamirštama“, – kalbėjo Jaredas Leto.

TAIP PAT SKAITYKITE: Įvykių Paryžiuje sukrėsta Madonna apsiverkė per koncertą Švedijoje: „Teroristai mūsų nenutildys“

„Kaip viską pakeisti gali viena diena. Po septynių mėnesių, lapkričio 13-osios vakarą, ta pati koncertų salė buvo apgulta, – savo kalbą tęsė Jaredas Leto. – Viena iš teroristų atakų prieš Paryžių pakeitė pasaulį amžiams. 129 nekalti žmonės žuvo ir dar septyni milijardai bus amžiams sužeisti nuo šios siaubingos ir beprasmiškos tragedijos.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Per teroro išpuolį Paryžiuje bičiulių neteko Justinas Bieberis ir Kylie Minogue

„Šį vakarą mes pagerbiame neįsivaizduojamo žiaurumo atakų, įvykusių Paryžiuje ir visame pasaulyje, aukas. Prancūzija yra reikšminga. Rusija yra reikšminga, Sirija yra reikšminga, Malis yra reikšmingas, Vidurinieji Rytai yra reikšmingi, Jungtinės Valstijos yra reikšmingos. Visas pasaulis yra reikšmingas ir taika yra įmanoma“, – savo kalbą užbaigė „Oskaru“ apdovanotas aktorius.

Po šios įtaigios Jaredo Leto kalbos ant scenos užlipo iš prancūzakalbės provincijos rytų Kanadoje kilusi dainininkė Celine Dion, kuri uždainavo Prancūzijos legendos Edith Piaf kūrinį „Hymne A L’amour“ – „Meilės himną“.

Celine Dion pasirodymo metu fone per didžiulį ekraną buvo rodomi Paryžiaus vaizdai bei nuotraukos, darytos po teroro aktų šiame mieste – su žvakutėmis, gėlėmis bei palaikančiais šūkiais. 

TAIP PAT SKAITYKITE: „Eagles of Death Metal“: „Persirengimo kambaryje išgyveno tik vienas vaikis, slėpęsis po mano švarku“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai