Amerikos muzikos apdovanojimai: suteikti stiprybės ir įkvėpimo nepavyko

Selena Gomez / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-20 15:20
Šių metų Amerikos muzikos apdovanojimai žadėjo nestigti politikavimo ir stiprių, įkvepiančių moterų pavyzdžių, tačiau iš esmės jie nelabai kuo skyrėsi nuo kitų apdovanojimų.

Kaip renginio, vykusio Los Andžele, metu teigė aktorius Jamie Foxxas, „Šiemet, turbūt labiau nei bet kada istorijoje, mums reikėjo muzikos galios pabėgti nuo šiandieninių naujienų. Mums reikėjo tos galios, kuri padėtų mus išgyti nuo uraganų, neapykantos ir jos pakurstyto smurto.“

Tačiau 45-ieji Amerikos muzikos apdovanojimai užsimiršti ar būti įkvėptiems nepadėjo, nors nuo pat ceremonijos paskelbimo buvo aišku, kad norima reaguoti į šiandienines aktualijas, tarp jų – ir nesibaigiančius seksualinio priekabiavimo skandalus. Tačiau įkvepiančių kalbų ir jas įrodančių pavyzdžių trūko.

Pavyzdžiui, Lady Gaga buvo viena iš vos kelių moterų, sekmadienio vakarą vykusiame renginyje laimėjusių statulėlę. Ji buvo pripažinta geriausia pop/rock atlikėja. Kitą statulėlę laimėjo Carrie Underwood (kaip geriausia kantri muzikos dainininkė). Dar vieną – dainininkė Beyonce (geriausia soul/R&B atlikėja). Geriausia lotynų muzikos atlikėja buvo išrinkta Shakira, o šiuolaikine įkvepiančia atlikėja – Lauren Daigle.

Turint omeny, kiek daug apskritai buvo nominacijų, lyčių pusiausvyros tarp nominantų ir apdovanotųjų nebuvo. Visus laimėtojus galite sužinoti čia.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Šių metų apdovanojimuose nepasirodė nemažai „A“ lygio muzikos pasaulio žvaigždžių, kurių karjerai 2017-ieji buvo sėkmingi. Nebuvo matyti Taylor Swift, Edo Sheerano, Kendricko Lamaro ir kt.

Tačiau renginio svečiai ir žiūrovai galėjo išvysti dainininkių Pink, Kelly Clarkson, Christinos Aguileros, Selenos Gomez ir kt. pasirodymus.

Na o mes kviečiame apžvelgti tai, kas smalsu visada, – renginio svečių stilių.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai