Amerikos muzikos apdovanojimų raudonasis kilimas: stiliaus perliukai ir nesėkmės

Jennifer Lopez, Selena Gomez, Nina Dobrev, Gwen Stefani ir Z LaLa / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-23 19:03
Sekmadienio vakarą (Lietuvos laiku – naktį iš sekmadienio į pirmadienį) Los Andžele vyko 43-ieji Amerikos muzikos apdovanojimai, į kuriuos susirinkusios žvaigždės kaip įmanydamos stengėsi sublizgėti ant raudonojo kilimo.

Bene ryškiausia Amerikos muzikos apdovanojimuose buvo aktorė ir dainininkė Jennifer Lopez, kuriai buvo patikėtas ceremonijos vedėjos vaidmuo. Ji ne tik pademonstravo itin seksualią suknelę ant raudonojo kilimo, bet ir užvedė publiką karštu ir energingu šou pagal savo hitą „Waiting For Tonight“, o visos ceremonijos metu daugybę kartų keitė viena už kitą gražesnes sukneles.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Los Andželą sudrebino Amerikos muzikos apdovanojimai su Jennifer Lopez priešakyje

Seksualumo kortą Amerikos muzikos apdovanojimuose pasirinko tokios žvaigždės kaip Kylie Jenner, Selena Gomez, Ellie Goulding, „Victoria's Secret“ debiutantės Kendall Jenner ir Gigi Hadid bei kelios kitos renginio viešnios.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Amerikos muzikos apdovanojimuose Celine Dion pagerbė teroro aktų Paryžiuje aukas

Tarp geriausiai apsirengusiųjų linksniuojamos Demi Lovato, jau minėtos Selenos Gomez, Zendayos, Carrie Underwood, Ciaros, Gwen Stefani, Hailee Steinfeld, Julianne Hough, Ninos Dobrev ir Ashley Benson pavardės.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Amerikos muzikos apdovanojimų išsišokėlė: dainininkė Z LaLa pasipuošė suknele-aštuonkoju

Išskirtiniausią (ir daugiausia apkalbų sulaukusį) drabužį apdovanojimų ceremonijai pasirinko amerikiečių dainininkė Z LaLa – mados kritikai jos suknelę-aštuonkojį praminė Helovino kostiumu.

Internautai juokavo, kad greičiausiai Z LaLa nespėjo laiku pasisiūti Helovino kostiumo, tačiau gavusi jį trimis savaitėmis vėliau nei ši amerikiečių itin mėgstama persirengėlių šventė, nutarė jį vis tiek panaudoti. 

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Nepastebėtas neliko ir „One Direction“ narys Harry Stylesas, apdovanojimų ceremonijai pasirinkęs akį traukiantį gėlėtą „Gucci“ kostiumą, primenantį hipių laikus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kantri muzikos apdovanojimų viešnių stilius: nuo neskoningų blizgučių iki aukštosios mados

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai