Amerikos muzikos apdovanojimai: metų atlikėja tapo Ariana Grande, o vedėja parodijavo Melanią Trump

Ariana Grande ir Gigi Hadid / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-21 06:19
Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Los Andžele karaliavo muzikos pasaulio žvaigždės – čia išdalyti kasmetiniai Amerikos muzikos apdovanojimai.

44-ąją apdovanojimų ceremoniją vesti patikėta aktoriui bei komikui Jay Pharoah ir modeliui Gigi Hadid, kuri vienu momentu pašiepė naujuoju JAV prezidentu išrinkto Donaldo Trumpo žmoną Melanią Trump. Modelis parodijavo būsimąją pirmąją šalies ponią perkreiptu veidu ir kalbėdama su ryškiu akcentu, o jos parodijoje ironiškai buvo primintas ir skandalas, kuomet Melania nuplagijavo Michelle Obamos kalbą.

Pagrindinį vakaro apdovanojimą, Metų atlikėjos laurus nuskynė balsingoji Ariana Grande, kuri šioje kategorijoje nurungė Justiną Bieberį, Rihanną, Seleną Gomez ir kantri muzikos žvaigždę Carrie Underwood.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Geriausiu nauju atlikėju paskelbtas grupę „One Direction“ palikęs ir solinę karjerą pradėjęs Zaynas Malikas.

Mėgstamiausiu pop/roko atlikėju vyru išrinktas Justinas Bieberis (jis dar gavo statulėles už mėgstamiausią pop/roko albumą „Purpose“, dainą „Love Yourself“ ir geriausią metų vaizdo klipą „Sorry“), o moterimi – buvusi jo mergina Selena Gomez​. Pop/roko grupės ar dueto kategorijoje laurus nuskynė „Twenty One Pilots“, o geriausiu reperiu išrinktas Drake'as. Ritmebliuzo ir soulo kategorijoje triumfavo Rihanna ir jos buvusysis Chrisas Brownas. Mėgiamiausiu elektroninės muzikos atlikėju išrinktas duetas „The Chainsmokers“.

Specialiu apdovanojimu už viso gyvenimo nuopelnus pagerbtas dainininkas Stingas.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Renginio metu žiūrovus savo specialiai šiam šou parengtais numeriais šokdino Bruno Marsas, Ariana Grande su Nicki Minaj, Lady Gaga, Stingas, „Maroon 5“, Niallas Horanas, „Fifth Harmony“, „The Chainsmokers“ su Halsey, Jamesas Bay, Shawnas Mendesas, The Weeknd, Johnas Legendas, „Twenty One Pilots“, „Green Day“ ir kt.

Žmonės.lt galerijoje – Amerikos muzikos apdovanojimų akimirkos:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai