Amerikos muzikos apdovanojimai 2013: Taylor Swift triumfas ir Lady Gagos glamonės su prezidentu

R. Kelly ir Lady Gaga / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-25 06:10
Sekmadienio vakarą (Lietuvos laiku – naktį iš sekmadienio į pirmadienį) Los Andžele vyko Amerikos muzikos apdovanojimai, padovanoję ne vieną ryškų pasirodymą.

Daugiausia apdovanojimų 41-ą kartą rengiamuose apdovanojimuose pelnė kantri muzikos žvaigždė Taylor Swift (Metų atikėja, Mėgstamiausia kantri muzikos atlikėja, Mėgstamiausia pop/roko muzikos atlikėja moteris, Geriausias kantri muzikos albumas). Viena statulėle mažiau gavo Justinas Timberlake'as – jis buvo įvertintas kaip Mėgstamiausias pop/roko muzikos atlikėjas vyras, Mėgstamiausias soulo/ritmebliuzo atlikėjas vyras, o jo albumas „The 20/20 Experience“ pripažintas Geriausiu soulo/ritmebliuzo albumu. Visą nominacijų sąrašą ir nugalėtojus rasite straipsnio pabaigoje.

Ceremonijos vakarą netrūko įspūdingų pasirodymų, kurių bene pats ryškiausias tapo Lady Gagos ir R. Kelly šou – aliuzija į buvusio JAV prezidento Billo Clintono romaną su Baltųjų rūmų stažuotoja Monica Lewinsky. Hito „Do What You Want“ atlikėjai ant scenos įrengė prezidento kabinetą, o klasikiniu juodu kostiumu apsirengęs R.Kelly vaidino laisvo pasaulio lyderį, kuris savo kūniškas aistras patenkinti siekia čia pat ant stalo.

Ant raudonojo kilimo Lady Gaga sulaukė ne ką mažiau dėmesio – išskirtiniais ir ekscentriškais kostiumais stebinanti dainininkė šį kartą pasirinko elegantišką ir prabangų įvaizdį. Ilga suknele vilkinti atlikėja ant raudonojo kilimo pasirodė jodama ant balto žirgo-roboto, kurį valdė du žmonės.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai