Amerikoje apsigyvenusiai Gintarei Songailei mamą primena prabangi puošmena

Gintarė Songailė su mama
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-21 13:52
Prieš mėnesį namus Kaune palikusi Gintarė Songailė (28) su trimis vaikais išskrido už Atlanto, kur jų nekantriai laukė krepšinio klube „San Antonio Spurs“ dirbantis Darius Songaila (40). Nors laimingiausia ji jaučiasi būdama su berniukais ir mylimu vyru, artimą ryšį su mama palaikanti Gintarė neslepia, kad širdyje ilgesys po truputį atsiranda.

Užtat dar prieš išvykstant į Ameriką mama ir dukra pasidovanojo sau dovanas, kurios nuolat primins apie viena kitą.

Gintarė Songailė su mama / Nerijaus Šabanausko nuotr.
Gintarė Songailė su mama / Nerijaus Šabanausko nuotr.

„Silpnybės papuošalams nejaučiu, puošiuosi jais saikingai, bet net ir pati nežinau, kaip susigundžiau šiuo masyviu, aukštos prabos auksiniu žiedu. Dūminis kvarcas, briliantai – gal šie natūralūs akmenys mane ir užbūrė? – šypsodamasi svarsto Gintarė, juvelyrikos namuose „Première“ neatsispyrusi unikaliam rankų darbo kūriniui.

Nors esu moteris, mėgstanti blizgučius ir gražius dalykėlius, fintikliuškų – pigios bižuterijos nedėviu. Jeigu jau renkuosi papuošalą, tai rimtą, turintį išliekamąją vertę, keliantį teigiamas emocijas, su natūraliais akmeninis, tauriaisiais metalais. Beje, šis žiedas yra pirmas papuošalas, kurį pasidovanojau sau pati. Patikėkite, šiuose juvelyrikos namuose neįmanoma atsispirti daug kam! Galbūt todėl, kad daugelis kūrinių ne masinės gamybos, o vienetiniai, į juos sudėta daug širdies.”

Gintarės Songailės mama Neringa / Nerijaus Šabanausko nuotr.
Gintarės Songailės mama Neringa / Nerijaus Šabanausko nuotr.

Kasdien Gintarės ranką puošia prabangūs sužadėtuvių ir vestuvinis žiedai. Ant kaklo žėri subtilus kryželis su briliantais, kurį dar draugystės pradžioje jai padovanojo vyras: „Pirmoji Dariaus dovana... Man tai – brangus prisiminimas.“ O štai auskarų iš savo papuošalų dėžutės beveik neištraukia – juos įsisega tik retomis progomis.

Gintarė tiki natūralių akmenų galia, o dūminis kvarcas yra mėgstamas už gebėjimą nuraminti, sumažinti stresą, panaikinti baimes, šis akmuo stiprina raumenis, kaulus, gerina odos būklę, ir ypač tinka po Svarstyklių ženklu gimusiems žmonėms – tokia yra Gintarė ir jos mama Neringa Sabeckienė. O apie briliantų savybes, net neverta plėstis, nes moterys dėl jų tiesiog pamišusios. Briliantai simbolizuoja amžiną meilę, ištikimybę, ištvermę, šie akmenys pritraukia turtus ir sėkmę.

Gintarė Songailė su mama / Nerijaus Šabanausko nuotr.
Gintarė Songailė su mama / Nerijaus Šabanausko nuotr.

„Su mama nuolat bendraujame, kai tik galime, ir susitinkame. Labai norėjau jai parodyti savo naująjį pirkinį ir vienos vakarienės metu lyg tarp kitko pasakiau: „Žiūrėk, ką pasidovanojau!” Mamos susižavėjimą pamačiau akimirksniu, o praėjus kelioms valandoms po išsiskyrimo ji man paskambino: „Man niekaip neišeina iš galvos tas tavo žiedas... Aš irgi tokio noriu!”

Jau kitą dieną nulėkėme į juvelyrikos namus ir užsakėme identišką. Tiesa, mamai dar kilo idėja jaunėlei seseriai Deimantei užsakyti tokio pat stiliaus pakabuką ant kaklo. Džiaugiuosi, kad dabar turime tai, kas mus, visas tris šeimos moteris, vienija. O kasdien svečioje šalyje pasižiūrėjusi į šį žiedą visada prisimenu Lietuvoje likusią mamą... Kol kas neturiu dukros, bet būtų šaunu širdžiai mielus meno kūrinius perleisti iš kartos į kartą“, – sako Gintarė.  

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai