Amerikietis atlikėjas Mattas Grace‘as pamilo Lietuvą: grįš ieškoti sutiktos varėniškės

Mattas Grace‘as Lietuvoje / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-24 11:50
Jungtinėse Amerikos valstijose sparčiai populiarėjantis atlikėjas Mattas Grace‘as prieš mėnesį lankėsi Lietuvoje. Pakviestas savo gero draugo, milijonieriaus Aarono Perezo, jis čia surengė kelis koncertus ir... įsimylėjo.

„Lietuva – nuostabi valstybė. Jūs turbūt labai didžiuojatės gyvendami tokioje gražioje, tvarkingoje šalyje. Man labai patiko jūsų maistas, gamta, gyventojai. Lietuvos moterys – nepakartojamos. Amerikoje dauguma jų yra plastikinės, o jūsų tokios natūralios ir gražios – pakerta kojas“, – komplimentais žarstėsi dainininkas.

Viešnagės Lietuvoje metu atlikėjas surengė kelis pasirodymus Lietuvos klubuose, koncertavo Druskininkuose ir Vilniuje. Publika Amerikos garsenybę priėmė šiltai, todėl šis ketina dažniau pasirodyti mūsų šalyje.

Be to, M.Grace‘as Lietuvoje spėjo susižavėti tobulai atrodančia lietuvaite. Tačiau jo pažinties istorija labiau priminė kino filmą.

„Su draugu Aaronu leidome laiką viename sostinės naktiniame klube, susipažinau su, kaip vėliau paaiškėjo, varėniške. Šokome su ja, nuo pat pirmos akimirkos atsirado ypatingas kontaktas. Tačiau vėliau planus sujaukė konfliktas su vienu agresyviai nusiteikusius rusakalbiu jaunuoliu. Jis prisikabino prie manęs ir draugo, mano bičiulis Aaronas tą agresyvų jaunuolį pastūmė ir šis parkrito. Tai pastebėjo policijos pareigūnai ir Aaroną sulaikė. Man teko nutraukti malonią pažintį su varėniške taip ir nesužinojus jos telefono numerio, todėl kai kitą kartą atvyksiu į Lietuvą, ketinu imtis paieškų“, – romantiškai nusiteikęs pasakojo amerikietis.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Viešėdamas Lietuvoje jis apsilankė trijuose miestuose: Vilniuje, kur buvo apsistojęs prabangiame viešbutyje šalia Katedros aikštės, Kaune ir Druskininkuose. Kiekvienas Lietuvos miestas svečiui iš JAV patiko savaip. „Įdomi Lietuvos architektūra, turtinga istorija. Labai patiko sostinės senamiestis. Jame praleidau itin daug laiko, apžiūrėjau daug vietų. Druskininkai dvelkė ramybe – manau, tai tobula vieta pailsėti, o Kauno daug nemačiau, bet labai norėčiau dar kartą apsilankyti šiame mieste“, – pasakojo Mattas.

Šiuo metu M.Grace‘as yra grįžęs į Jungtines Amerikos valstijas, kur įrašinėja naujus kūrinius studijoje Los Andžele, taip pat atlikėjas rengia pasirodymus savo gimtinėje. Artimiausiu metu į Lietuvą amerikietis planuoja atvažiuoti gegužės mėnesį.

Vaizdo įrašas iš Matto koncerto Jungtinėse Amerikos valstijose:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai