Amerikiečių žvaigždė Noah Cyrus – žurnalo viršelyje su Agnės Kuzmickaitės kurtais drabužiais

Noah Cyrus, Agnė Kuzmickaitė/žurnalo TMRW viršelis ir „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Amerikiečių atlikėja, Miley Cyrus sesuo Noah Cyrus su lietuvių dizainerės Agnės Kuzmickaitės kurtais drabužiais įsiamžino „tmrw“ žurnalo viršelyje.

A. Kuzmickaitė ir toliau skinasi kelią į tarptautinę mados rinką.

Jos drabužiais jau puošėsi ekstravagantiškoji Rita Ora, o neseniai su drugeliais margintu deriniu populiariame žurnale „tmrw“ įsiamžino ir Noah Cyrus, amerikiečių atlikėja ir superžvaigždės Miley Cyrus sesuo.

Puikia žinia ir stilingu viršeliu A. Kuzmickaitė viešai pasidžiaugė socialinėje erdvėje.

Potalui Žmonės.lt dizainerė pasakojo, jog apie fotosesiją su garsenybe ji buvo informuota anksčiau, tačiau žurnalo viršelis jai buvo malonus netikėtumas.

„Šiandien ryte oficialus žurnalo instagramo puslapis pažymėjo mane prie nuotraukos, kaip dizainerę, papuošusią pagrindinę heroję. Nors žinojau apie fotosesiją, nedrįsau apie tai kalbėti per anksti, juk niekada negali prognozuoti, kokį kadrą leidinio komanda pasirinks.  Jog su mano drabužiais Noah įsiamžins viršeliui, aš nenumaniau. Labai dėl to džiaugiuosi“, – pasakojo A. Kuzmickaitė.

Agnė Kuzmickaitė/Organizatorių nuotr.

Nors dizainerės planus po Londono mados savaitės gerokai pakoregavo koronavirusas, ji tikino pasaulinei pandemijai pasibaigus ir toliau kryptingai judėsianti savo tikslo link.

Agnė neslėpė planuojanti tęsti bendradarbiavimą su užsienio mados rinka. 

Rita Ora pasipuošė A. Kuzmickaitės kurtais drabužiais / „Scanpix“ nuotr.

„Po to, kai per koncertą mano kurtais drabužiais pasipuošė atlikėja Rita Ora, susidomėjimas tikrai išaugo. Kas įdomiausia, visi užsienio stilistai teiraujasi to paties derinio“, – sakė A. Kuzmickaitė.

Agnė Kuzmickaitė šiais metais tapo pirmąja Lietuvos dizainere, pasirodžiusia pagrindinėje Londono mados savaitės programoje.

Dizainerės modeliai podiumiu žengė šalia tokių mados pasaulio grandų, kaip Burberry, Tommy Hilfiger ir Victoria Beckham. A. Kuzmickaitė – pirma kūrėja ne tik tik iš lietuvių, bet ir visų Baltijos šalių dizainerių, kuriai buvo suteikta tokia garbė.

Agnė Kuzmickaitė pristatė kolekciją Londono mados savaitėje (81 nuotr.)
+75
Skaitykite daugiau