Amerikiečiai „Testament“ skelbia apšildančios grupės atranką

„Testament“ / Asmeninė nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-03 13:08
Birželį Vilniuje koncertuos thrash metal legendos iš JAV – „Testament“. Šiuo metu su grupe „Slayer“ gastroliuojantys muzikantai pradeda žvalgytis apšildančios lietuvių grupės savo koncertui menų fabrike „Loftas“.

Daugiau nei tris dešimtmečius trunkanti karjera suvedė „Testament“ su visu sunkiosios muzikos elitu. Jie vyko į koncertinius turus su „Iron Maiden“, „Anthrax“, „Black Sabbath“, „Megadeth“, „Overkill“, „Judas Priest“, „Slayer“.

Apie tokią patirtį kol kas tik svajojančios lietuvių grupės taip pat turi šansą prisiliesti prie istorijos. „Testament“ skelbia, kad ieško apšildančios grupės savo koncertui, kuris vyks birželio 29 d. Vilniaus „Lofte“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Festivalio „Roko naktys 2016“ dilema: kaip atskirti nekaltybę?

„Grupes registruojame elektroniniu paštu office@galapagai.lt iki gegužės 13 dienos. Norintys dalyvauti atrankoje, turi atsiųsti savo aprašymą ir keletą gyvų pasirodymų nuorodų. Visą informaciją mes perduosime „Testament“ vadybininkams. Jie išrinks penkis geriausius variantus. Ir tuomet jau mūsų grupių fanai galės pasireikšti, balsuodami už labiausiai patinkančią grupę Facebook’e nuo gegužės 17 iki gegužės 24 dienos. Nugalėtoją skelbsime gegužės 25-ąją“, – pasakojo koncerto organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka.

Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Apšildančios grupės pasirodymui bus skirtas pusvalandis. Prieš tai lietuviai turės galimybę susipažinti su „Testament“ nariais, pabendrauti, gauti patarimų ir panašiai.

„Mūsų svečiai nori, kad juos apšildytų smarki, energinga grupė. Vidinė jėga ir nusiteikimas jiems yra svarbiau už atliekamą muzikinį stilių. Vienintelis kriterijus energija. Tai gali būti rokas ar metalas, maišytas su elektronika, hip hopu ir taip toliau. Svarbu, kad gerai užvestų publiką“, sakė Blėka.

Birželio 29 d., trečiadienį, Vilniuje rengiamas „Testament“ koncertas taps įžanginiu sunkiosios muzikos festivalio „Roko naktys 2016“ vakarėliu. Bilietus platina „Tiketa“. Gegužės 13 dieną bilietai brangs!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai