Buvusi Kanye Westo draugė Amber Rose kopijuoja Kim Kardashian

Amber Rose ir Kim Kardashian / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-26 21:23
Modelis Amber Rose (31 m.) su gerbėjais pasidalijo karštomis nuotraukomis iš popietės prie baseino, tačiau netrukus ji sulaukė priekaištų, esą kopijuoja savo buvusio draugo Kanye Westo žmoną Kim Kardashian (34 m.).

Minėtose nuotraukose seksualioji Amber Rose vilki vientisą baltą „Naked Wardrobe“ maudymosi kostiumėlį su atvira nugara, kuris ypač išryškina modelio apvalumus.

Loving my new swimsuit from @nakedwardrobe #Milfin ????

A photo posted by Amber Rose (@amberrose) on

Enjoying @FitTea this weekend, cleansing my body ????

A photo posted by Amber Rose (@amberrose) on

Ir būtent Amber Rose maudymosi kostiumėlis daug kam pasirodė matytas – labai panašiu į tokį 2013-ųjų spalį pasipuošė jos amžina priešė Kim Kardashian.

Tuo metu realybės šou žvaigždė buvo prieš keturis mėnesius pagimdžiusi dukrą North ir džiaugėsi atgautomis kūno formomis – jos asmenukė, kurioje Kim Kardashian fotografuoja savo garsųjį užpakaliuką žiūrėdama į veidrodį, greitai paplito po internetą ir tapo apkalbų objektu. Pamatęs tą Kim Kardashian asmenukę, jos vyras Kanye Westas savo „Twitter“ paskyroje tada parašė: „Tuojau pat važiuoju namo“.

#NoFilter

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Amber Rose ir Kanye Westas susitikinėjo 2008–2010 metais, o netrukus po jų skyrybų Amber pradėjo susitikinėti su kitu reperiu Wizu Khalifa, už kurio ji ištekėjo ir susilaukė sūnaus Sebastiano (2 m.). Pora išsiskyrė praėjusį rudenį ir šiuo metu Amber Rose yra vieniša.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai