Amber Rose per klaidą paskelbė savo telefono numerį milijonams gerbėjų

Amber Rose / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-30 07:55
Reperio Wizo Khalifos buvusi žmona modelis Amber Rose (32 m.) pirmadienį sulaukė daugybės asmeninių skambučių iš apstulbusių savo gerbėjų, kai per klaidą paskelbė savo telefono numerį tinkle „Twitter“.

Amber Rose netyčia išplatinus savo asmeninio telefono numerį socialiniame tinkle „Twitter“, nemažai jos trijų milijonų gerbėjų nusprendė patikrinti, ar šis numeris tikrai priklauso jai.

Pasirodo, kad Amber kažkam ketino išsiųsti asmeninę žinutę, tačiau per klaidą savo informaciją paskelbė visiems.

Nors po kelių minučių žinutė buvo ištrinta, nemažai gerbėjų nepraleido progos su ja susisiekti.

„Vos tik paskambinau Amber Rose, ji padėjo ragelį“, – parašė vienas iš gerbėjų, o kitas pridūrė: „Geriau jau tegul tai būna tikras Amber Rose numeris, nes aš tik ką jai parašiau“.

Žurnalo „Gossip Cop“ korespondentai taip pat surinko šį numerį ir įsitikino, kad tai visai nebuvo apgavystė. Tačiau gerbėjai, kurie dabar blaškosi ieškodami ištrinto telefono numerio, gali nusiraminti – Amber telefonas yra išjungtas, ir paskambinęs asmuo sulaukia pranešimo „Abonentas yra nepasiekiamas!“

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Vos prieš kelias savaites Amber Rose nusistatė pati sau per būsimus interviu nekalbėti apie tam tikrus asmeninius dalykus. Pirmiausia, tai temos, susijusios su jos buvusiu širdies draugu Kanye Westu ir jo naująja žmona Kim Kardashian.

„To nedarau, – atsakė ji spalio mėnesį dalyvaudama tiesioginiame televizijos šou „Watch What Happens“, kai jos buvo paklausta, kuri iš Kardashian seserų ją domina mažiausiai. – Aš nekalbu apie Kanye Westą ar Kardashianų šeimą. Jie nesusiję su mano gyvenimu“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai