Amber Heard prieš ištekėdama už Johnny Deppo buvo įteisinusi partnerystę su fotografe Tasya Van Ree

Tasya Van Ree ir Amber Heard (2012 m.) / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-31 14:32
Johnny Deppo (52 m.) ir Amber Heard (30 m.) skyrybos pamažu virsta viešu skalbinių plovimu, o jų pavardėms jau savaitę nedingstant iš žiniasklaidos antraščių, „The Mirror“ iškapstė dar vieną intriguojantį faktą. Pasirodo, Amber Heard dar prieš ištekėdama už Holivudo žvaigždės buvo įteisinusi partnerystę su fotografe Tasya Van Ree (40 m.) ir net oficialiai buvo pasikeitusi savo pavardę į jos.

Tai, kad Amber Heard yra biseksuali ir yra turėjusi romanų su moterimis, niekam nebuvo paslaptis.

Tačiau iki šiol nebuvo žinoma, kad jos santykiai su fotografe Tasya Van Ree buvo tokie rimti – jos gyveno laikydamos viena kitą sutuoktinėmis ir savo santykius įteisino taip, kaip tuo metu tik buvo įmanoma. Amber net buvo perėmusi Tasyos pavardę ir keletą metų, iki kol jos išsiskyrė, oficialiai vadinosi Amber Van Ree.

2008-aisiais, kai Amber ir Tasya buvo pora, JAV dar nebuvo įteisinta homoseksualių asmenų santuoka, tad aukščiausias jų santykių formalus įteisinimas tuo metu buvo partnerystė. Tų metų kovą Amber Heard oficialiai pasikeitė savo pavardę Van Ree ir kaip priežastį, dėl ko nori tai padaryti, nurodė „šeimyninę partnerystę“.

„The Mirror“ šaltinis sakė, kad Amber ir Tasya 2011-aisiais turėjo slaptą simbolinę vestuvių ceremoniją Niujorke. Kai jos išsiskyrė, jokių formalumų tvarkyti nereikėjo, mat jų sąjunga nebuvo įteisinta.

Žmonės.lt primena, kad Kalifornijos valstijoje homoseksualių asmenų santuoka buvo įteisinta 2013, o visoje šalyje – 2015 metais.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Įdomu tai, kad kai pradėjo susitikinėti su Johnny Deppu, Amber vis dar buvo Van Ree – prašymą susigrąžinti savo pavardę ji pateikė 2013-aisiais ir oficialiai Amber Heard vėl buvo tuo metu, kai jau tris mėnesius nešiojo nuo Deppo gautą sužadėtuvių žiedą.

Johnny Deppas ir Amber Heard susipažino 2009-aisiais filmuodamiesi juostoje „Romo dienoraštis“ („Rum Diary“) ir pora buvo nuo 2012-ųjų. Tiesa, jų santykiai jau buvo kartą nutrūkę – po maždaug pusmečio draugystės Amber paliko Johnny dėl kitos moters, tačiau vėliau grįžo pas jį, jiedu 2013-aisiais per Kūčias susižadėjo, o 2015-ųjų vasarį susituokė.

Po to, kai praėjusią savaitę Amber Heard pateikė skyrybų prašymą, o vėliau ir pareiškė, kad vyras prieš ją smurtavo, pradėtos svarstyti įvairiausios versijos, dėl ko jų santykiai nesusiklostė. Viena versijų – Johnny pavydas dėl Amber santykių su Tasyą, kurie ir po jų skyrybų išliko gana draugiški ir erzino jį.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai